Marka

Marka Case IH wraz z autoryzowanym Dealerem Agro-Rami zaprezentowała najnowocześniejsze rozwiązania w branży rolniczej, na Targach Polagra-Premiery w Poznaniu

29 sty 2020

​Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych zarówno w Polsce, jak i całej Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna, ósma edycja odbyła się w dniach 17-19 stycznia 2020, przyciągając jak zawsze szerokie grono wystawców i odwiedzających.

Na tak ważnym evencie, nie mogło zabraknąć marki Case IH, która przygotowała w tym roku coś specjalnego. Wraz z autoryzowanym Dealerem, marka zaprezentowała najnowszy, rewolucyjny ciągnik z serii Magnum™ AFS Connect™, który wcześniej debiutował podczas targów Agritechnica w Hanowerze. Po uroczystej, polskiej premierze w Opolu, seria Magnum™ AFS Connect™, dotarła również do Poznania, gdzie ponownie zebrała wiele pozytywnych opinii.

To już przeszło 10 lat współpracy marki Case IH z firmą Agro-Rami. Autoryzowany Dealer zaprezentował podczas targów imponujący park maszyn, obejmujący m. in. ładowarkę teleskopową Farmlift 737, kombajn Case IH Axial-Flow 5140 wyposażony w heder zbożowy, prasę Case IH RB455, a także ciągniki – Case IH Maxxum Multicontroller 125, Case IH Vestrum 130 CVX i Case IH Puma CVX 175. Z okazji 10-lecia firma Agro-Rami zorganizowała również konkurs dla wszystkich odwiedzających stoisko. Każdy wypełniony i oddany przez uczestników kupon, był szansą na wygranie podróży życia! Nagrodami były 2 zaproszenia na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych oraz 6 zaproszeń na podróż do Austrii, połączonych ze zwiedzaniem fabryk ciągników.

Na stoisku znajdowała się również propozycja dla szkół rolniczych – specjalna strefa innowacyjnej edukacji z symulatorami, wyposażona w podłokietnik z Multicontrollerem, nawigację AFS oraz możliwość zapoznania się z innowacyjną technologią rolnictwa precyzyjnego AgXtend, a dokładniej FarmXtend. Produkty serii AgXtend uzupełniają i znacznie poszerzają aktualną ofertę produktów rolnictwa precyzyjnego (AFS) marki Case IH, która docelowo będzie obejmować pełną gamę skomunikowanych rozwiązań i usług. FarmXtend to inteligentna aplikacja pogodowa, wykorzystująca zestaw skomunikowanych czujników polowych. Pozwala ona rolnikom na monitorowanie danych dotyczących pogody na polu, ułatwiając im dzięki temu podejmowanie decyzji w oparciu o dane przy wykonywaniu takich prac jak np. opryski.

Podczas Targów Polagra-Premiery odbyło się również uroczyste wręczenie nagród. Marka Case IH, została wyróżniona nagrodą Złoty Medal MTP Polagra-Premiery 2020 w kategorii „Maszyny, urządzenia, aplikacje i produkty dla rolnictwa” dzięki współtworzeniu systemu DataConnect. Nagrodzone rozwiązanie to interfejs umożliwiający wymianę danych o położeniu, statusie, prędkości jazdy oraz poziomie paliwa dla flot mieszanych. Połączenie wysiłków Case IH, STEYR, New Holland, CLAAS, John Deere i 365FarmNet ma na celu umożliwienie użytkownikom flot mieszanych przeglądanie danych ich maszyn z dowolnie wybranej platformy.

W strefie marki Case IH nie zabrakło także części rozrywkowej! Śmiałkowie, którzy zdecydowali się na podjęcie wyzwania, mogli wziąć udział w wyjątkowym pojedynku Kettlebell Lifting. Mistrz Polski, Europy i Świata – Robert Jędrzejewski zaprosił do rywalizacji odwiedzających, którzy wzięli udział w walce o tytuł Najsilniejszego Gościa Wystawy.


Pobierz obraz Pobierz obraz Pobierz obraz