Marka

Case IH partnerem akcji Dzień Dziecka od A do Zet

26 maj 2015

​Inżynier Max, Farmer Alek powracają w wielkim stylu! W weekend 30 i 31 maja z okazji Dnia Dziecka przestrzeń wokół Pałacu Kultury i Nauki stanie się areną największej imprezy rodzinnej w Polsce. Na małych i dużych uczestników będzie czekać nieskończona liczba atrakcji, które będą łączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zabawę z nauką. Rodzice, którzy cenią sobie kreatywne spędzanie wolnego czasu z dziećmi znajdą tu wszystko, czego szukają.
Dzień Dziecka od A do Zet to impreza, która zaspokoi ciekawość dziecka i rozbudzi fascynację otaczającym światem. W świat dorosłych wprowadzą dzieci Inżynier Max i Farmer Alek. W ciągu dwóch intensywnych dni, w samym sercu Warszawy „przemówią” maszyny, a natura pokaże swoją potężną moc.
Inżynier Max zaprosi całe rodziny do świata maszyn, urządzeń i pojazdów przeróżnej maści. Zwiedzający będą mieli możliwość zobaczyć z bliska blisko 40 różnych maszyn, spośród których kilka weźmie udział w przedstawieniu plenerowym. Aktorami tego niezwykłego spektaklu będą m.in. traktory marki Case IH.
Partnerem wydarzenia jest Case IH.
Więcej informacji na temat akcji: www.ddazet.pl


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF