Marka

Case IH udostępnia nową aplikację AFS Academy

14 lip 2015

Samouczki dotyczące podstaw użytkowania oraz aktualności z zakresu rolnictwa precyzyjnego dostępne w nowej aplikacji dostępnej na smartfony i tablety / System rolnictwa precyzyjnego AFS objaśniony w przystępny sposób

Case IH poszerza swoją ofertę, skierowaną głównie do użytkowników systemów AFS, o innowacyjny moduł e-learningowy. Nowa aplikacja mobilna Case IH AFS Academy jest łatwa w użyciu i dostarcza użytkownikom informacji – zwykle w formie krótkich filmów dostępnych online – objaśniających podstawy, zastosowania oraz inne zagadnienia związane z rolnictwem precyzyjnym, które stanowi przedmiot zainteresowania systemów AFS opracowanych przez Case IH. 

Z doświadczenia wiemy, że krótkie filmy instruktażowe są bardzo skutecznym medium do przekazywania know-how – wyjaśnia Maximilian Birle, szef działu AFS Customer Training EMEA.

Nowa aplikacja umożliwia sprawdzenie informacji i przyswojenie wiedzy na określony temat nawet, gdy operator jest w danej chwili wewnątrz kabiny czy wykonuje inną pracę w terenie – dodaje Birle.

Już z chwilą publikacji aplikacja oferuje dostęp do ok. 100 filmów edukacyjnych i samouczków – a liczba ta będzie stopniowo wzrastać. Oprócz filmów omawiających podstawy, aplikacja udostępnia także filmy na temat zagadnień technicznych, np. instalacji i kalibracji systemów prowadzenia lub ich działania, a także oprogramowanie do tworzenia map AFS – wszystko na wyciągnięcie ręki.

W aktualnościach zawarliśmy także zalecenia dotyczące nowego systemu telematycznego AFS Connect. Dzięki nim zainteresowani użytkownicy mogą poznawać możliwości oferowanych przez nas rozwiązań telematycznych krok po kroku. Stale poszerzamy zakres tematyczny zagadnień i na bieżąco uzupełniamy aktualności. Na przykład, osoby zainteresowane informacjami na temat kalibracji kąta skrętu lub po prostu wskazówkami dotyczącymi montażu narzędzi, znajdą je właśnie tutaj – podkreśla Birle.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać na smartfony lub tablety z systemem Android lub Apple iOS. Słowo kluczowe: Case IH AFS Academy.

Więcej informacji można uzyskać u dilerów marki Case IH.

  • Case IH AFS Academy App
  • Case IH AFS Academy App
  • Case IH AFS Academy App
  • Case IH AFS Academy App
  • Case IH AFS Academy App
  • Case IH AFS Academy App
  • Case IH AFS Academy App

​​


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF