Produkty

Case IH Magnum Rowtrac – zdobywca wielu prestiżowych nagród

16 wrz 2015

Marka Case IH weszła także na rynek pojazdów gąsienicowych dla tego segmentu mocy silnika i jako pierwsza oferuje zintegrowaną konstrukcję tylnych gąsienic. Ciągniki Magnum Rowtrac wykorzystują doświadczenie i wiedzę techniczną zdobyte przy budowie maszyn Quadtrac. Marka Case IH zdecydowała się na utrzymanie swojej filozofii konstrukcji czterech punktów kontaktu z podłożem. Przez zastosowanie amortyzowanej osi przedniej z kołami, która w minimalnym stopniu narusza strukturę gleby i zapewnia ciągłość przekazywania napędu przy skrętach oraz możliwość zablokowania mechanizmów różnicowych w sytuacjach wymagających zwiększonej przyczepności.
Dostępne są dwie opcje pasa gąsienicy —  24 i 30 cali — które można zamontować w konfiguracji przystosowanej do rozstawu rzędów wynoszącego 88 lub 120 cali. Amortyzowana oś przednia ułatwia jazdę z zachowaniem 4 punktów kontaktu z podłożem i ogranicza ruchy do przodu i do tyłu w porównaniu z innymi maszynami gąsienicowymi.

Magnum 380 CVX Rowtrac zwycięzcą konkursu TOTY
Ciągnik marki Case IH został wyróżniony podczas targów EIMA International w Bolonii. Specjaliści zasiadający w jury, pełni uznania dla osiągnięć technologicznych marki, przyznali ciągnikowi Case IH Magnum 380 CVX Rowtrac tytuł Tractor of The Year 2015.
Po trudnym etapie selekcji, który obok marki Case IH wyłonił siedmiu innych konkurentów, tytuł „Tractor of The Year 2015”, nagroda w konkursie przeprowadzanym podczas międzynarodowych targów maszyn rolniczych i ogrodniczych EIMA International w Bolonii, przyznany został ciągnikowi Magnum 380 CVX Rowtrac marki Case IH. Nadawany od 1998 r. tytuł Tractor of the Year to prestiżowe wyróżnienie przydzielane w uznaniu dla szczególnych osiągnięć technologicznych w projektowaniu maszyn rolniczych. Tegoroczny zwycięzca, czyli ciągnik Case IH Magnum 380 CVX Rowtrac, wytypowało aż 23 niezależnych dziennikarzy z branżowych pism rolniczych. 27 lat historii ciągników Magnum to 27 lat nieprzerwanego uznania ze strony najbardziej wymagających testerów, jakich można sobie wyobrazić – rolników wykonujących ich codzienną pracę. Przez cały czas trwania zmagań konkursowych marka Case IH demonstrowała i skutecznie udowadniała jury, że Magnum 380 CVX Rowtrac ma wszystko, co trzeba, aby stanowić skuteczne rozwiązanie dla naszych klientów i rolników nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Ciągnik oferuje tak przydatne funkcje jak przekładnia bezstopniowa CVX, łatwa w użyciu dźwignia Multicontroller, nowe pakiety oświetlenia LED oraz oczywiście innowacyjny system „Rowtrac”, który zapewnia doskonałe przenoszenie mocy na podłoże, dzięki zastosowaniu gąsienic, ale przy równie minimalnych uszkodzeniach gleby jak w przypadku ciągników kołowych.


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF