Produkty

Kolejny duży gracz wybiera markę Case IH

03 lip 2018

​Od 2012 roku w branży rolniczej. Specjalizuje się w hodowli bydła mięsnego, obrocie materiałem siewnym, skupie płodów rolnych oraz produkcji rolnej. Mowa o DN Green Sp. z o.o. – spółce, która to postawiła na sprawdzone rozwiązania oferowane przez markę Case IH. Lider technologiczny na rynku sprzętu rolniczego dołoży swoją cegiełkę do nieustannie rozwijającego się przedsiębiorstwa, dzięki teleskopowej ładowarce Case IH Farmlift 735.

DN Green Sp. z o.o. dostosowuje się do potrzeb swoich klientów – aktualne trendy rolnicze łączy z kultem tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie, po to, aby wspólnie z klientami wypracować satysfakcjonujące efekty. Głównym celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości oferowanych towarów i usług, która nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i stara się szybko i precyzyjnie reagować na zmieniające się otoczenie. W związku z powyższym, władze DN Green Sp. z o.o., chcąc maksymalizować wyniki z działalności operacyjnej, wyposażyły przedsiębiorstwo w zaawansowany technologicznie sprzęt marki Case IH.

Ładowarki Case IH Farmlift to przede wszystkim szeroka gama modeli dostępnych w ofercie, która pozwala dopasować produkt do właściwości przedsiębiorstwa. Dzięki mocnemu silnikowi i wydajnej hydraulice, ładowarka Farmlift 735 nadaje się do ciężkich prac przeładunkowych w większych przedsiębiorstwach. Model 735 to przede wszystkim 3,5 t maksymalnego udźwigu i siedmiometrowy wysięgnik, dzięki któremu przeładunek, nasyp czy układanie będzie łatwe, bardziej precyzyjne oraz wygodne.

Ładowarka Case IH Farmlift 735 wyposażona została w przekładnię Powershift z 4 biegami do przodu i 3 działającymi wstecz (4x3), która przesyła moc zawsze tam gdzie jest potrzebna. Moc maksymalna to 133 KM, a najwyższa prędkość jazdy sięga 35 km/h przy 2200 obr./min, a zawory elektrohydrauliczne obsługują zmianę prędkości i kierunek jazdy. Ładowarka może być wyposażona w układ hydrauliczny load sensing z pompą o zmiennym wydatku 140 l/min, która pozwala na wydajniejszą pracę podczas wykonywania codziennych zadań na terenie przedsiębiorstwa.
 
Słowa Prezesa Zarządu spółki Pani Ewy Krzyżanowskiej podkreślają jak ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu w przedsiębiorstwie: „Ładowarka Case IH Farmlift to produkt polecany przez liderów w branży rolniczej. Nasza firma natomiast od lat stawia na sprawdzone rozwiązania i nie może pozwolić sobie na podejmowanie ryzyka. Dlatego też Farmlift 735 zawitał do DN Green Sp. z o.o. i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie przyczyni się do zwiększania efektywności w pracy podczas wykonywania codziennych czynności. Dzięki temu osiągniemy planowany zwrot z inwestycji i  zoptymalizujemy pracę naszych operatorów”.
 
Jak mówi Tomasz Koperski, Case IH Product Marketing Manager Poland: „Kluczową rolę w przypadku ładowarek odgrywa układ hydrauliczny. Pompa o wydatku 140 l/min w połączeniu z dużą mocą umożliwia poradzenie sobie szybko z każdym zadaniem”.
Marka Case IH, jako lider technologiczny na rynku sprzętu rolniczego, jest dumna z decyzji, jaką podjęły władze DN Green Sp. z o.o. Takie przedsiębiorstwa na co dzień zmagają się z nowymi wyzwaniami, a do ich pokonywania stawiają na sprzęt zaprojektowany przez światowej klasy specjalistów. DN Green Sp. z o.o. natomiast, dzięki takiej filozofii, może pochwalić się profesjonalizmem w realizacji zobowiązań, ustaleń  i współpracy.
Po jeszcze więcej informacji i szczegółów zapraszamy na poświęconą ładowarkom stronę www.farmlift.pl. Sprawdźcie, która z nich najlepiej sprawdzi się w Waszym gospodarstwie, skontaktujcie się z dilerem i cieszcie się komfortową pracą na najwyższym poziomie.


Pobierz PDF Pobierz archiwum Zip