Produkty

TU JEST LUXXUMOWO! CASE IH LUXXUM 120 JUŻ OD 204 900 zł*

20 mar 2020

Jeszcze lepsza zwrotność, widoczność i komfort – ciągnik marki Case IH Luxxum to prawdziwy przełom w klasie maszyn o kompaktowych gabarytach. Seria obejmuje 3 modele w zakresie mocy od 99 do 117 KM, a w swojej efektywności nie ustępuje ani na krok swoim mocniejszym odpowiednikom.

Ciągniki Luxxum wyposażone są w przekładnię typu Powershift 32 x 32 oraz rewers o trzech poziomach agresywności. Silniki spełniają wymogi norm emisji Euro IV. W serii Luxxum opcjonalnie dostępna jest nowa amortyzowana oś przednia. Pompa CCLS o wydatku 80 lub 100 litrów/min zapewnia maksymalną wydajność układu hydraulicznego. Ponadto, na życzenie dostępne jest złącze Power Beyond. Zbiorniki paliwa i roztworu mocznika o pojemności odpowiednio 150 i 14 litrów umożliwiają - dzięki wysokiej wydajności paliwowej maszyn Luxxum – długi czas pracy bez przerw na tankowanie. Oprócz tego, co ważne dla wszystkich, prace konserwacyjne można spokojnie wykonać we własnym zakresie. Dzięki maksymalnej łatwości konserwacji, pod kątem której został zaprojektowany Luxxum, maszyna pracuje, a czas na jej serwisowanie został ograniczony do minimum.

Najniższe spalanie w swojej klasie

Dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w naszym silniku będziesz pracował wydajnie i ekonomicznie. Moc maksymalna osiągana jest przy 2300 obr./min, ale jest ona dostępna aż do 1900 obr./min co oznacza, że możesz pracować z niższymi obrotami i oszczędzać paliwo.

Testy prowadzone przez renomowany instytut DLG – DLG Power Mix potwierdziły, że Luxxum 120 jest najbardziej oszczędnym ciągnikiem w segmencie ciągników do 120 KM osiągając najniższy wynik zużycia paliwa 273 g/kWh.

*Podana jest cena netto. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.Pobierz PDF