Marka

Skorzystaj z okazji i otrzymaj dofinansowanie na uzupełnienie parku maszyn w programie „Modernizacja gospodarstw rolnych”

09 kwi 2020

Rusza nabór wniosków do programu PROW – „Modernizacja gospodarstw rolnych”, a maksymalna kwota dotacji na zakup maszyn wynosi 200 tys. zł. Tym razem, szansę na otrzymanie finansowego wsparcia w poprawieniu efektywności i wydajności gospodarstwa, mają gospodarze prowadzący działalność w obszarze „d”.

Wsparcie w składaniu zgłoszeń oferują autoryzowani Dealerzy marki Case IH. Wystarczy, że wybierzesz maszynę, która przyczyni się do rozwoju Twojego gospodarstwa, a nasi przedstawiciele zrobią resztę za Ciebie!

Kto może wziąć udział w naborze?

„Modernizacja gospodarstw rolnych”, to program skierowany do gospodarzy posiadających przedsiębiorstwa rolne o wielkości ekonomicznej pomiędzy 13 a 200 tys. euro. Warto zwrócić uwagę, że jeśli zgłaszające się do programu osoby wnioskują wspólnie, wielkość ekonomiczna pojedynczego gospodarstwa może być mniejsza od 13 tys. euro.

Co można uzyskać?

W ramach programu, rolnicy mogą otrzymać aż do 200 tys. zł na zakup maszyn oraz do 500 tys. zł na działania związane z racjonalizacją technologii produkcji. Poziom dofinansowania to zwykle 50% kosztów, w formie refundacji części danej inwestycji. O więcej mogą ubiegać się młodzi rolnicy oraz ci, którzy składają wnioski wspólnie.

Jak złożyć zgłoszenie?

Przez proces ubiegania się o udział w programie „Modernizacja gospodarstw rolnych”, poprowadzą autoryzowani Dealerzy marki Case IH, którzy krok po kroku wyjaśnią kolejne etapy działań i pomogą skompletować wymaganą dokumentację. Formalności nie są już problemem, po prostu wybierz maszynę marki Case IH i pozwól się wyręczyć!

Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi Dealerami marki Case IH!
Więcej informacji oraz wzory wniosków.


Pobierz PDF