Produkty

Co masz zrobić jutro… zrób dzisiaj! Czyli dlaczego opłaca się kupić kombajn już jesienią?

08 paź 2020

Inwestycja w kombajn to decyzja, która będzie owocować przez lata, jednak nie warto odkładać jej na później. To właśnie teraz – jesienią, marki prześcigają się w atrakcyjnych ofertach, które sprawiają, że jest to idealny moment na zakup maszyny. Biorąc pod uwagę także tegoroczne zawirowania na rynku, niestabilną sytuację i brak pewności co do ciągłości produkcyjnej, w najbliższej przyszłości – naszym zdaniem po prostu nie opłaca się zwlekać. 

Co jeszcze sprawia, że zamówienie kombajnu niedługo po żniwach to dobra decyzja? Sprawdźcie sami! 

Długofalowa inwestycja – zrób to mądrze i postaw na maszynę dopasowaną idealnie do Twoich potrzeb 

Specyfikacja kombajnu to złożona, ale jedna z najważniejszych decyzji, jaką powinieneś podjąć przed zakupem. Decydując się na inwestycję, która będzie owocować przez lata, powinieneś przeanalizować każdy detal. Tak, aby potem czerpać z niej maksymalne korzyści. To dlatego, na zakup maszyny warto postawić właśnie teraz – w trakcie akcji przedsezonowych. Pozwól sobie na wolność wyboru i nie ograniczaj się do gotowych opcji. Nie będziesz żałować! 

Nie czujesz się przekonany? Sprawdź, jak wiele opcji posiada chociażby zaawansowany technologicznie kombajn Axial-Flow® z serii 250 marki Case IH. Wybieraj pomiędzy opcjami, które sprawią, że ta maszyna będzie dosłownie wyręczać Cię podczas ciężkiej pracy: https://www.caseih.com/emea/pl-pl/nasze-produkty/harvesting/axial-flow-250 

Świeże doświadczenia z tegorocznych żniw – decyzja oparta o praktykę 

Tegoroczne żniwa poruszyły całą branżę i mocno dały nam do myślenia. Jak wykorzystać to z głową? 

Jak to mówią – mądry Polak po szkodzie, a skoro tak, to warto wybrać kombajn teraz, kiedy mamy za sobą świeże doświadczenia i najlepiej wiemy, czego będziemy potrzebować w przyszłości! Decyzję o zakupie warto opierać o praktykę, a nie suche obietnice producentów. ​​

Co marka Case IH proponuje w ramach akcji przedsezonowej? Sprawdź, co zyskujesz kupując u ekspertów! ​​

   1. Atrakcyjna oferta przedsezonowa! Co to oznacza w praktyce? Decydując się na zakup maszyny w okresie od 1.09 do 31.12 uzyskasz najlepszą cenę kombajnu, co sprawi, że Twoja inwestycja będzie jeszcze bardziej opłacalna i szybciej się zwróci. 

   2. Specjalne warunki finasowania ­– w okresie od 1.09 do 31.12 marka proponuje wyjątkowe warunki finansowania już od 0%. 

   3. Gwarancja pełnego wyboru opcji wyposażenia maszyny. Wiemy, jak różnorodna jest praca i potrzeby współczesnych rolników, dlatego radzimy – nie idź na kompromisy! Postaw na taką konfigurację, która w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania i przeniesie Twoją pracę na nowy poziom. 

   4. Gwarancja dostawy kombajnu z odpowiednim wyprzedzeniem przed żniwami. Nawet najlepszy kombajn osiąga zadowalające efekty tylko w parze z dobrym operatorem! Daj sobie czas na zapoznanie się z nową maszyną i nie działaj pod presją czasu. Decydując się na maszynę teraz, masz pewność, że otrzymasz ją w najodpowiedniejszym momencie.​ 

   5. Gwarancja profesjonalnego szkolenia operatora w okresie wolnym od prac polowych – zarówno profesjonalnego szkolenia teoretycznego z obsługi i konserwacji kombajnu, przeprowadzonego przez specjalistów marki Case IH jak i pełnego uruchomienia i przeszkolenia operatora w czasie żniw. Dzięki temu Twoja praca będzie wydajna i nieprzerwana od samego początku, aż do końca najbardziej pracowitego okresu w roku.​

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w akcji przedsezonowej 2020, po prostu odezwij się do najbliższego autoryzowanego Dealera marki Case IH. Odpowiedni specjalista nie tylko przedstawi Ci atrakcyjną ofertę, ale także pomoże w doborze odpowiedniej specyfikacji, dzieląc się niezastąpionym doświadczeniem własnym i innych rolników. 

Najbliższego przedstawiciela marki znajdziesz na stronie: https://www.caseih.com/emea/pl-pl/dealer-locator