Produkty

AFS CONNECTTM – zdalne zarządzanie gospodarstwem, flotą i danymi. Odkryj najwyższy poziom rolnictwa.

23 gru 2021

​​AFS ConnectTM ​to system umożliwiający nieustanne monitorowanie gospodarstwa, maszyn i wszelkich informacji niezbędnych do uzyskania najwyższego poziomu efektywności pracy. To nieoceniona możliwość optymalizacji wydajności i efektów, a także sposób na zarządzanie gospodarstwem z każdego miejsca i w dowolnym czasie – komfort, o jakim nawet nie śniło się naszym przodkom.

Technologia czyni mistrza
Nasz system zaprojektowaliśmy tak, by był maksymalnie intuicyjny dla każdego użytkownika. Nowy, niezawodny interfejs, wizualizacja danych (często mających krytyczne znaczenie dla pracy wielu maszyn) oraz ergonomiczna platforma – to tylko początek korzyści jakie można zyskać decydując się na to rozwiązanie.

 

Aby korzystać z AFS Connect​TM, nie musisz inwestować w kolejne urządzenie. W Case IH stworzyliśmy specjalnie dedykowaną aplikację AFS CONNECTTM MOBILE, która daje możliwość wyświetlania, udostępniania i zarządzania danymi na bieżąco, z dowolnego urządzenia. Do zdalnego podglądu aktualnych danych telematycznych maszyn i kodów usterek, a także wyświetlania na żywo map pojazdów, lokalizacji maszyn oraz wskazówek dot. dojazdu, wystarczy Twój telefon lub tablet (zarówno w systemie iOS jak i Android). Ponadto za pomocą interfejsu aplikacyjnego (API) lub programów takich jak WhatsApp, bezpiecznie i bez problemu możesz się komunikować oraz udostępniać informacje związane z maszynami Twoim pracownikom i partnerom.

Odpocznij, my zajmiemy się wszystkim!
Decydując się na AFS ConnectTM​ zyskujesz nie tylko maksymalną kontrolę, ale również optymalizację wykorzystanego czasu poprzez zorganizowanie pól, zastosowanych zabiegów i danych.

Czujniki i interfejsy aplikacyjne dokonują analizy każdego fragmentu pola z uwzględnieniem czynników takich jak specyfikacja maszyn, pogoda, wysokość n.p.m., gleba, obrazy czy receptury – dostarczając tym samym unikalnej wiedzy. Wszystkie zebrane dane możesz gromadzić, wyświetlać i edytować w dowolnym momencie, a ponadto aplikacja daje Ci możliwość ręcznego, bądź automatycznego tworzenia raportów (m.in. w określonym sezonie); a także późniejszego udostępniania ich Twoim partnerom.

 

 

Pańskie oko konia tuczy
Strona docelowa AFS ConnectTM zawiera wszystkie główne informacje o maszynach, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać szczegółowe dane o lokalizacji i wydajności oraz otrzymywać indywidualne powiadomienia i raporty dotyczące zużycia paliwa, godzin pracy, stanu maszyn i historii usterek. Widząc, że wszystkie Twoje maszyny pracują efektywnie, zyskujesz spokój oraz pewność, co do optymalnego wykorzystania każdego sezonu oraz idealnego skoordynowania pracy Twojej floty.

Ponadto warto wspomnieć, że AFS ConnectTM jest rozwiązaniem również dla rolników posiadających maszyny różnych producentów – a to wszystko, dzięki nawiązanym dwóm formom współpracy: DataConnect oraz Agrirouter.

DataConnect jest to interfejs pomiędzy chmurami, stworzony w ramach partnerstwa z CLAAS, 365FarmNet, John Deere, New Holland i STEYR. Właściciele maszyn różnych marek mogą łatwiej wymieniać dane i zarządzać nimi za pośrednictwem interfejsu pomiędzy chmurami, unikając przy tym problemów z kompatybilnością.

Agrirouter to platforma wymiany danych, do której należy 17 producentów sprzętu oraz ponad 30 dostawców usług cyfrowych, takich jak AGCO, SDF, Krone, Pöttinger, Lemken, Kuhn. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia osiągniecie kompatybilności pomiędzy systemami zarzadzania danymi ciągnika i narzędzia.

Połączmy się!
Dzięki ręcznemu lub automatycznemu transferowi danych do chmury, zyskujesz pełną wiedzę o wydajności prac, ale ponadto możesz w bezpieczny sposób udostępniać je zaufanym partnerom, samodzielnie decydując o tym, które dane będą widoczne. Aby dzielić się informacjami związanymi z gospodarstwem, wystarczy wysłać pocztą elektroniczną zaproszenie swoim partnerom biznesowym (dealerom, agronomom, doradcom) i umożliwić im korzystanie z danych.

Case IH umożliwia rolnikom korzystanie z usług najlepszych w branży usługodawców i doradców za pomocą:

  • transferu bezprzewodowego – możliwość dwukierunkowego przesyłania danych pomiędzy AFS ConnectTM a zaufanymi, zewnętrznymi dostawcami;
  • łącza do transferu danych – gdy partner biznesowy może korzystać z transferu danych poprzez API, rolnik lub doradca jest w stanie nawiązać połączenie pomiędzy kontami z portali AFS ConnectTM lub oprogramowania partnera.


Najnowsze technologie to nie tylko innowacyjne narzędzia, to także rozwój dla Twojego gospodarstwa, poprawa jakości i wzrost efektywności. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub chęci skonsultowania się ze specjalistą zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami autoryzowanej sieci Dealerów marki Case IH.