Marka

CNH Industrial, spółka macierzysta Case IH i STEYR®, już drugi rok z rzędu zdobyła tytuł „Najlepszej Międzynarodowej Firmy”.

06 gru 2021

​​​CNH Industrial Austria, spółka macierzysta marek Case IH i STEYR®, zdobyła tytuł „Najlepszej Międzynarodowej Firmy 2021 roku” w konkursie wiodących firm austriackich. Spółka CNH Industrial zdobyła tę nagrodę również w 2020 roku. Wyróżnienie to podkreśla status „Jakości Made in Austria” ciągników marek Case IH i STEYR produkowanych przez zakład w St. Valentin.

Producent ciągników CNH Industrial Österreich GmbH, spółka macierzysta marek Case IH i STEYR®, zdobyła tytuł „Best International Operating Company 2021” (Najlepsza Międzynarodowa Firma 2021 roku) w konkursie wiodących firm austriackich. To samo wyróżnienie zdobyła już również w 2020 roku. Ciągniki marek Case IH i STEYR są produkowane w zakładzie w miejscowości St. Valentin w Dolnej Austrii.

Konkurs ten jest uznawany za najważniejszy tego typu konkurs biznesowy w kraju, a organizuje go PricewaterhouseCoopers (PwC), austriackie czasopismo „Die Presse” oraz dostawca danych finansowych KSV1870.

Kategoria „Firmy międzynarodowe” jest przeznaczona dla firm o międzynarodowej strukturze organizacyjnej, modelu biznesowym i łańcuchu wartości/strukturze klientów. Firmy takie muszą wytwarzać produkty lub świadczyć usługi o znaczeniu globalnym, a eksport ma w nich stanowić znaczną część produkcji. Powinny też posiadać oddziały zagraniczne.

Zakład w St. Valentin produkuje ciągniki marek Case IH i STEYR dla klientów w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i w regionie Pacyfiku.

Jak mówi Christian Huber, Managing Director CNH Industrial Österreich GmbH i Vice President Global Tractor Product Management Case IH & STEYR: „Dwukrotny z rzędu tytuł Najlepszej Międzynarodowej Firmy to ogromne wyróżnienie, które po raz kolejny podkreśla status Jakości Made in Austria naszych ciągników, który nasi klienci doceniają i szanują.

A dyrektor zakładu w St. Valentin, Hannes Woegerbauer, dodaje: „Nagroda ta jest szczególnie ważna w kolejnym roku, który postawił przed nami wszystkimi w firmie, naszymi partnerami w łańcuchu dostaw i dealerami wyjątkowe wyzwania. Jest to niezwykłe potwierdzenie tego, że wszyscy bardzo ciężko pracowali, aby zminimalizować wpływ sytuacji na produkcję i na dostawy do naszych klientów oraz – co najważniejsze – aby zapewnić zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pracowników”.

Zakład w St. Valentin, który szczyci się długą historią innowacyjnych technologii rolniczych i zaawansowanych technik szczupłej produkcji, rozwija się dzięki doskonałości, doświadczeniu i pasji 750 pracowników, z których spora część to rolnicy pracujący w niepełnym wymiarze godzin. Zapewnia to niezwykle wysoki poziom zorientowania na klienta i stanowi główny powód, dla którego zakład ten konsekwentnie osiąga wysoką jakość, jakiej rolnicy wymagają.

Od momentu otwarcia zakładu w 1947 roku fabryka ta produkuje wiele różnych linii i modeli ciągników, w tym Case IH Optum CVXDrive, serię Puma, serię Maxxum i ciągniki Luxxum, a także modele STEYR Absolut CVT, Terrus CVT, Impuls CVT, serię Prof i Multi.

 


***
​Photo credits: Peroutka/diepresse
Press releases and photos: http://mediacentre.caseiheurope.com​


Pobierz PDF