Marka

Case IH partnerem firmy MacDon Industries Ltd

15 gru 2021

​​​Na całym świecie dealerzy Case IH będą oferować do kombajnów zespoły żniwne tej firmy z przenośnikiem taśmowym pod wspólną marką.

Marka Case IH ogłosiła partnerską współpracę z firmą MacDon Industries Ltd. na rzecz produkcji pod wspólną marką zespołów żniwnych z przenośnikiem taśmowym przeznaczonych do kombajnów Case IH Axial-Flow®. Nową linię zespołów żniwnych z przenośnikiem taśmowym będzie można zamawiać na początku 2022 roku u dealerów Case IH na całym świecie, z wyjątkiem Ameryki Południowej.

Case IH i MacDon łączy wspólne dziedzictwo i cel, jakim jest ułatwianie i zwiększanie wydajności zbiorów rolnikom z Ameryki Północnej” — powiedział Scott Harris, globalny prezes Case IH. „Poprzez połączenie wiodącej w branży oferty kombajnów Axial-Flow marki Case IH i jej solidnej sieci dealerów z doświadczeniem i walorami produktów firmy MacDon, jakimi są zespoły żniwne z przenośnikiem taśmowym, staramy się zapewnić producentom najlepszy w swojej klasie pakiet żniwny”.

Firma MacDon z siedzibą w kanadyjskiej Manitobie od ponad 70 lat produkuje wysokowydajny sprzęt żniwny. Podobnie jak Case IH, firma ta znana jest z bezpośredniej współpracy z producentami i usługodawcami w zakresie żniw w celu wytwarzania sprzętu, który pomaga producentom w efektywnym zbiorze plonów i żywieniu ludności.

Wprowadzanie innowacji, aby pomagać producentom zbierać większe plony z ich upraw, to nasz najwyższy priorytet” — powiedział Harris. „Już nie możemy się doczekać współpracy z firmą MacDon, aby móc oferować wysokowydajny zespół żniwny z przenośnikiem taśmowym, rozwiązanie podnoszące poprzeczkę w zakresie produktywności zbiorów”.

Więcej informacji o MacDon można znaleźć na stronie www.macdon.com.

***
Informacje prasowe: http://mediacentre.caseiheurope.com​


Pobierz PDF