Produkty

Case IH wraz z autoryzowanym Dealerem zaprasza na Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show!

08 wrz 2021

​​To już kolejna taka okazja do inspirujących dyskusji, wymiany wrażeń i pogłębiania naszych relacji w otoczeniu najnowocześniejszych maszyn z rolniczego świata. Spotkajmy się jeszcze we wrześniu na największej, plenerowej wystawie rolniczej w Europie!

Garść informacji praktycznych
Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show to wydarzenie organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych już od 22 lat! Na Targach spotkamy się w miejscowości Bednary koło Poznania w dniach 24-26 września. Firma Case IH ma zaszczy zaprosić wszystkich zainteresowanych do stoiska C. 185!

Gwóźdź programu
Na miejscu odbędzie się oficjalna, polska premiera ciągnika OPTUM AFS CONNECTTM – jego oblicze owiane będzie jeszcze przez chwile tajemnicą, którą możecie odkryć pojawiając się właśnie na targach Agro Show! Z pewnością jednak, termin AFS CONNECTTM brzmi już dla Was znajomo! To łatwy w obsłudze i intuicyjny system umożliwiający zdalne monitorowanie i zarządzanie gospodarstwem, flotą maszyn i danymi. Ponadprzeciętna wydajność i efekty w pracy oraz zwiększenie elastyczności to więc tylko część korzyści jakie możesz zyskać decydując się na naszego nowego Optuma!
Ponadto zaprezentowane zostanie wiele innych maszyn spod znaku Case IH. Bliżej będziecie mogli przyjrzeć się m.in. naszemu Kombajnowi Axial-Flow 6150, ciągnikom z serii Puma, Vestrum 130, Maxxum 125, nowej prasie RB 344 a nawet ładowarkom teleskopowym Farmlift 935​. Będzie na co popatrzeć!

Integracja - Interakcja – Inspiracja
​ Targi Agro Show to z pewnością wyjątkowa okazja dla nas, aby pokazać Wam maszyny, z których jesteśmy dumni „w blasku reflektorów”. Dla nas liczycie się jednak przede wszystkim Wy - i to właśnie Was oczekiwać będziemy w Bednarach! Przyjdźcie, obejrzyjcie i porozmawiajcie z nami. Nasi specjaliści przekażą Wam garść niezastąpionej wiedzy, a Wy nam – to co dla nas najważniejsze, czyli doświadczenie nie do podrobienia.