Marka

Doskonałe wyniki marki Case IH – sprzedaż o ponad 60% większa niż w ubiegłym roku

28 cze 2021

​​​

​Kwiecień na rynku maszyn rolniczych, przyniósł wyczekiwany oddech dla Dealerów najpopularniejszych marek z branży rolniczej w Polsce. Był to kolejny miesiąc w 2021 roku, zakończony sukcesem i ponad 40% wzrostem liczby zarejestrowanych ciągników wszystkich marek względem kwietnia ubiegłego roku. Od stycznia 2021 w Polsce zarejestrowano już 4091 nowych ciągników, a aż 336 z nich to maszyny marki Case IH.

Inwestycja – to się opłaca!

Rolnicy z całej Polski inwestują w swoje parki maszyn, coraz częściej wybierając docenione i uznane marki producentów, takich jak Case IH. Tak duży wzrost sprzedaży, osiągnęliśmy budując swoją renomę na świetnych opiniach użytkowników i atrakcyjnej ofercie. Wiemy, że to właśnie polecenia i satysfakcja zadowolonych klientów są najlepszą motywacją do wyboru maszyn Case IH. Oczywiście idzie to w parze z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które oferujemy dobrze rozwiniętą i profesjonalną siecią dealerską, dostępnością oraz dobrą ofertą, adekwatną do wysokiej jakości, którą otrzymują użytkownicy.

Zaufanie, budowane latami

W kwietniu tego roku marka Case IH odnotowała ponad 60% wzrost sprzedaży względem ubiegłego roku. To jeden z najlepszych wyników w branży. Wiemy już, że jest to spowodowane zaufaniem jakim obdarzają nas nowi, ale także stali klienci. Z zadowoleniem witamy tych, którzy decydują się na zakup maszyny marki Case IH po raz kolejny, często systematycznie wymieniając swoje parki maszyn na charakterystyczną czerwień.

​ Kolejne miesiące to dla nas czas intensywnej pracy i planowania kolejnych udanych przekazań. Wspólnie będziemy gotowi na pracowity sezon, a także wysokie plony i efektywną pracę! Życzymy Wam owocnych miesięcy, a jeśli Ty również myślisz o nowym ciągniku i chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów – skontaktuj się z nami.​