Produkty

JUŻ W DNIACH 17-19 MARCA SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH AGROTECH!

01 mar 2023

​​​​​​​
XXVIII edycja największych w Polsce targów techniki rolniczej organizowanych w halach wystawienniczych – zapowiada się naprawdę imponująco. Stoiska światowych liderów z branży agrotechniki, siedem hal pełnych najnowszych i najpopularniejszych maszyn rolniczych, kilkadziesiąt tysięcy rolników z całej Polski i w samym środku ona – marka Case IH z szeregiem nowości produktowych i zaskakujących atrakcji dla wszystkich odwiedzających.

​​​​​​​
AGROTECH – NA DOBRY POCZĄTEK WIOSNY

Już w dniach 17-19 marca zapraszamy wszystkich pasjonatów rolnictwa oraz innowacyjnych maszyn rolniczych do Kielc. To właśnie tu podczas targów Agrotech, na stoisku Case IH zaprezentowane zostaną sztandarowe produkty marki, niekwestionowane na rynku rozwiązania technologiczne, a także premierowo najmocniejsza i najpotężniejsza Puma AFS Connect 260, obok której zwyczajnie nie da się przejść obojętnie. W końcu ciągnik ten bazuje na wszystkich najlepszych cechach swojej serii uzupełnionych o najnowocześniejsze technologie oraz najwyższą moc. A co najlepsze – to właśnie zbliżające się wielkimi krokami targi będą doskonałą okazją, aby osobiście poznać jej funkcjonalności, a także rozwiać wszelkie wątpliwości podczas rozmowy z naszymi specjalistami produktowymi.JUBILEUSZ JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO

Taki jubileusz jak 100 lat Farmalla – ciągnika ikony już od 1923 roku – dwa razy się nie zdarza. Właśnie dlatego podczas targów Agrotech oprócz okazji do merytorycznych dyskusji i wymiany doświadczeń, nie zabraknie także akcentów związanych ze świętowaniem. W trakcie wydarzenia przeniesiemy się na chwilę do czasów, w których to właśnie Farmall jako jeden z pierwszych ciągników zastąpił konie pociągowe i stał się podstawą pracy w gospodarstwach każdej wielkości. Poświęcimy także uwagę współczesnym maszynom, które każdego dnia zachwycają rolników swoją uniwersalnością, zwrotnością, prostotą obsługi oraz wysokim współczynnikiem mocy względem masy.

WIŚIENKA NA TORCIE

Nie możecie być z nami w Kielcach? Nie wszystko stracone. Dopełnieniem wydarzenia będzie relacje live na oficjalnym fanpage’u marki prezentująca najnowsze ciągniki z serii Farmall – solidne, mocne i łatwe w obsłudze maszyny, które zapewnią maksymalny poziom produktywności i uniwersalności. Dzięki naszym specjalistom produktowym, którzy – tak samo jak wszystkim odwiedzającym na miejscu – odpowiedzą na Wasze pytania, przez chwilę z pewnością poczujecie się jak byście byli z nami w Targach Kielce. Pamiętajcie, nic jednak nie zastąpi doświadczenia oferowanej przez nas technologii na żywo!

To jak, widzimy się w Kielcach?

​​