Produkty

KONIEC ROKU – CZAS NA PODSUMOWANIE. JAKI BYŁ 2022 Z MARKĄ CASE IH?

20 sty 2023


W POLSKICH GOSPODARSTWACH ZROBIŁO SIĘ JAKBY… CZERWONO?

Jakkolwiek formalnie to nie zabrzmi – słupki sprzedażowe mówią same za siebie! W 2022 roku rolnicy postawili na #redpower, a do polskich gospodarstw trafiło aż 911 sztuk ciągników spod znaku Case IH. Tajemnica naszego sukcesu? Profesjonalna sieć dealerska, bezkonkurencyjne na rynku maszyny oraz zaangażowanie naszych specjalistów w codzienny kontakt z Klientami.

 ROK POD ZNAKIEM CIĄGNIKÓW DUŻEJ MOCY

Co ciekawe, w minionym roku kierowaliście się przede wszystkim mocą. Podczas ostatnich miesięcy stawialiście głównie na maszyny powyżej 120 KM – decydując się najczęściej na modele takie jak Puma 150​, Maxxum 125​ czy Puma 200​. Wymagające zadania? Przyznajcie sami, z takimi kompanami była to bułka z masłem!


KRÓLOWA MOŻE BYĆ TYLKO JEDNA

​​​​​​Rok 2022 to także okres naprawdę imponującego wzrostu sprzedaży ciągników z serii Puma 150. No ale co się dziwić, w końcu maszyny te od lat spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników na co dzień pracujących w różnych gospodarstwach. Co więcej, główne za​lety naszej Pumy – oprócz mocy i wszechstronności – to także idealne wyposażenie do wszelkich zadań w gospodarstwie, a także łatwość obsługi z szeroką gamą, nawet najcięższych narzędzi. Nie zapominajmy również o przemyślanych elementach stylistycznych, które w przypadku Pumy 150 naprawdę cieszą oko.

 BO JAKOŚĆ ZAWSZE SIĘ OBRONI

Największą sprzedaż wszystkich maszyn Case IH w 2022 roku odnotowaliśmy w północnej części Polski, na terenie jednego z autoryzowanych dealerów marki – MIRTRANS Płoskinia. Nasz dealer zyskał szczególne zaufanie Klientów w województwie pomorskim nie tylko jako partner, na którego można liczyć w każdej sytuacji – zarówno na etapie sprzedaży jak i podczas obsługi posprzedażowej ­­– ale także jako dostawca usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Chociaż miniony rok możemy podsumować jako pełen sukcesów sprzedażowych – powodów do dumy mamy jednak znacznie więcej. Musicie przyznać sami – w ostatnich miesiącach nie zabrakło wyjątkowych spotkań, pokazów plenerowych, niekonwencjonalnych wydarzeń, a nawet sportowych emocji. Chociaż trudno będzie to przebić – życzymy sobie i Wam, aby rok 2023 okazał się jeszcze bardziej owocny!