Marka

Marka Case IH ogłasza plan powrotu do pokazów ciągników w Europie

06 wrz 2021

Case IH, od września 2021 roku, będzie prezentować swoją ofertę na najważniejszych targach rolniczych w Europie, aby ponownie nawiązać kontakt z klientami. Pierwsza publiczna prezentacja najnowszych modeli Quadtrac AFS Connect™, Optum AFS Connect™ oraz rozszerzonej gamy innowacyjnych technologii rolnictwa precyzyjnego AGXTEND.

Wiodący producent maszyn rolniczych, Case IH, ogłosił plany uczestnictwa w głównych europejskich targach rolniczych w 2021 i 2022 roku, w ramach programu mającego na celu ponowne nawiązanie kontaktu z klientami. Wydarzenia będą organizowane z najwyższą możliwą dbałością o bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i pracowników marki Case IH, przy ścisłym przestrzeganiu środków bezpieczeństwa obowiązujących w każdej lokalizacji.

Case IH zaprezentuje szereg nowych, ciekawych produktów i odbędą się pierwsze publiczne prezentacje ciągników Quadtrac oraz Optum w wersji AFS Connect™, najnowszych wersji popularnych modeli Puma 150-175 i 185-240 oraz kombajnu Axial-Flow® 9250 AFS Harvest Command i prasy do belowania LB436 HD. Zostanie również zaprezentowana szeroka gama innowacyjnych technologii rolnictwa precyzyjnego AGXTEND.

Program wystawienniczy, który może ulec zmianie w zależności od obowiązujących przepisów związanych z pandemią COVID-19, rozpocznie się od targów Innov-Agri we Francji w dniach od 7 do 9 września 2021 r., gdzie Case IH zaprezentuje najnowszą wersję cieszącego się dużym powodzeniem modelu Optum CVXDrive. Część pokazów polowych w ramach Innov-Agri, które obejmą łącznie obszar 160 ha, odbędzie się w Outarville, na południowy zachód od Paryża.

Kolejne duże wydarzenie, w którym Case IH weźmie udział w tym roku, to Agribex. Te największe w Belgii halowe międzynarodowe targi rolnictwa i sektora zieleni odbędą się w Brussels Expo w dniach od 7 do 12 grudnia.

Na rok 2022 marka Case IH potwierdziła swoją obecność na pięciu głównych wystawach, choć do harmonogramu mogą zostać dodane kolejne wydarzenia.

Przyszły rok rozpocznie się od targów FIMA 2022 – w dniach od 8 do 12 lutego. 42. Międzynarodowe Targi Maszyn Rolniczych, będące ważną wizytówką sektora rolniczego w Europie Południowej, odbędą się w Saragossie, w Hiszpanii.

Zespół Case IH uda się następnie do Hanoweru w Niemczech, gdzie w dniach od 27 lutego do 5 marca odbędą się wiodące na świecie targi maszyn rolniczych, Agritechnica.

W dalszej części roku Case IH będzie prezentować swoje produkty na imprezie SIMA 2022. Z okazji 100-lecia targów SIMA wydarzenie to odbędzie się w Parc des Expositions de Paris-Nord Villepinte w Paryżu, w dniach od 6 do 10 listopada. W listopadzie marka weźmie również udział w EIMA International 2022, 45. Międzynarodowej Wystawie Maszyn Rolniczych, która odbędzie się w Bolonii we Włoszech.

Ostatnią datą w kalendarzu imprez Case IH na przyszły rok będzie Agraria 2022 w Wels w środkowej Austrii w dniach od 23 do 26 listopada.

Komentując powrót marki do wydarzeń rolniczych na żywo, Ville Mansikkamäki, Vice President, Case IH Europe, oznajmił:

„Cieszę się, że Case IH po raz kolejny będzie prezentować swoją ofertę na targach rolniczych w całej Europie, jednocześnie kładąc nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom i klientom.

Na początku roku, kiedy obowiązywały bardzo rygorystyczne ograniczenia podróży z powodu COVID-19, zorganizowaliśmy Case IH 'YOUNIVERSE', pierwsze cyfrowe targi maszyn rolniczych dla rolników, usługodawców i dealerów. To wydarzenie online było naprawdę udane, jeśli chodzi o przekazanie naszej wizji przyszłości i kluczowej roli, jaką rozszerzona łączność odegra w uczynieniu przemysłu rolniczego bardziej wydajnym, produktywnym i zrównoważonym.

Jednak w Case IH zdajemy sobie sprawę, że wydarzenia cyfrowe nie mogą zastąpić bezpośrednich kontaktów z rolnikami. Naszym priorytetem jest utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami, dlatego YOUNIVERSE jest dla nas uzupełnieniem tradycyjnych pokazów, wydarzeń i imprez typu roadshow. Na targach Agritechnica zastosujemy nowy, hybrydowy format, łącząc fizyczną imprezę z naszą platformą cyfrową. Pozwoli nam to rozszerzyć zasięg Case IH na wszystkich tych, którzy nie są w stanie przyjechać na targi, umożliwiając im dołączenie i wzięcie udziału w tym wydarzeniu na żywo, bez względu na miejsce pobytu”.

AXIAL-FLOW

***

Publikacje prasowe i zdjęcia: http://mediacentre.caseiheurope.com​


Pobierz PDF