Marka

Marka Case IH partnerem 50. Aukcji Pride of Poland

02 sie 2019

Case IH to oczywisty wybór profesjonalistów, którzy stawiają na sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i jakość, udowodnioną ponad 175-letnim dziedzictwem i doświadczeniem marki w branży rolniczej. Poza doskonałą ofertą oraz niezawodnością potwierdzoną przez użytkowników na całym świecie, marka Case IH wyróżnia się również nietuzinkowym podejściem do klienta.


„Projektując swoje działania, stawiamy na to, aby odpowiadały realnym potrzebom i zainteresowaniom naszych klientów. Chcemy być tam, gdzie oni – angażować się w wydarzenia, które są dla nich istotne. Tak zrodził się pomysł dołączenia do grona partnerów jednej z najważniejszych imprez w świecie hodowców i pasjonatów koni arabskich czystej krwi – 50. Aukcji Pride of Poland oraz towarzyszącego aukcji Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi.” – podkreśla Piotr Szewczuk, Case IH Business Director.


Aukcja Pride od Poland to najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce, posiadające na koncie tradycję i historię sięgającą pół wieku. Jest to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia hodowli o najcenniejsze okazy koni arabskich czystej krwi z najznamienitszych i najbardziej utytułowanych linii i rodów. Wysokiej klasy konie arabskie uczestniczące w aukcji, które mają na swoim koncie najwięcej osiągnięć pokazowych, pochodzą ze stadnin państwowych Janów Podlaski, Michałów i Białka oraz ze stadnin prywatnych. Gwarancją wysokiej jakości koni oferowanych podczas aukcji jest nie tylko długoletnia tradycja hodowli, ale i olbrzymia pasja hodowców. To właśnie pasja, zaangażowanie, tradycja i najwyższa jakość rezultatów są tym, co łączy markę


Case IH oraz aukcję Pride od Poland i sprawia, że ta współpraca ma wyjątkowy charakter.


***


Komunikaty prasowe i zdjęcia: http://mediacentre.caseiheurope.com
Case IH od dawna stanowi wybór profesjonalistów, którzy ufają ponad 170-letniemu dziedzictwu
i doświadczeniu marki w branży rolniczej. Potężną ofertę ciągników, kombajnów i pras zwijających wspiera
globalna sieć profesjonalnych dealerów specjalizujących się w zapewnianiu naszym klientom najwyższej
jakości pomocy technicznej, wydajności i skuteczności na miarę XXI wieku. Więcej informacji o produktach
i usługach Case IH znajduje się na stronie internetowej www.caseih.com.
Case IH to marka CNA Industrial N.V., światowego lidera w dziedzinie dóbr kapitałowych notowanego
na giełdzie nowojorskiej (NYSE: CNHI) oraz w indeksie Mercato Telematico Azionario giełdy włoskiej Borsa
Italiana (MI: CNHI). Więcej informacji na temat spółki CNH Industrial dostępne na stronie
www.cnhindustrial.com.


Pobierz PDF