Marka

MARKA CASE IH PO RAZ KOLEJNY WSPIERA ZAWODY WARSAW JUMPING CSIO 4*

29 sie 2022

​​​Warsaw Jumping CSIO 4* to wydarzenie hippiczne, które zajmuje jedną z najważniejszych pozycji w kalendarzu sportowych imprez. Co roku, ze względu na wysoką rangę zawodów oraz atrakcyjną pulę nagród, przyciągają one wiele wybitnych osobistości – zarówno tych związanych z dyscypliną skoków przez przeszkody, jak i tych ze świata kultury, polityki czy biznesu. Tradycyjnie już, także w tym roku podczas Warsaw Jumping CSIO 4* nie może zabraknąć marki Case IH. Z wielką dumą, po raz kolejny wesprzemy tę inicjatywę jako partner wydarzenia. Do zobaczenia w dniach 8-11 września 2022!

WYJĄTKOWY SPEKTAKL Z UDZIAŁEM KONI… RÓWNIEŻ TYCH MECHANICZNYCH
Jak zawsze, już pod koniec lata na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec zbiorą się wszyscy fani świata jeździeckiego, aby uczestniczyć w zawodach Warsaw Jumping CSIO 4*. Nadchodzące wydarzenie to niezwykła kumulacja sportowych emocji oraz możliwość doświadczenia dwóch dziedzin sportu – skoków przez przeszkody oraz wyścigów konnych. Co więcej, aby jeszcze bardziej podgrzać – i tak już sięgające zenitu – emocje, tegoroczna pula nagród wyniesie aż 1 900 000 złotych, a w konkurencjach udział wezmą najważniejsi, europejscy zawodnicy. Na miejscu nie zabraknie również wyjątkowych maszyn spod znaku Case IH.

CIĄGNIKI DO ZADAŃ BARDZO SPECJALNYCH
Podczas eventu tej rangi, wysoka jakość podłoża i jego nieustanne dostosowywanie do panujących warunków – to jedne z najważniejszych czynników technicznych, które gwarantują komfortowy i niezakłócony przebieg wydarzenia. Z tego względu zawody wspierać będą niezawodne ciągniki Case IH, które dzięki swojej przemyślanej budowie oraz specyfikacjom technicznym doskonale sprawdzają się nie tylko w gospodarstwie, ale również na torze. Nasze maszyny w tych wyjątkowych dniach wezmą udział w porządkowaniu parkouru, wymianie przeszkód, a także przygotowywaniu nawierzchni do kolejnych dyscyplin.

MOŻESZ TAM BYĆ RAZEM Z NAMI!
Szczegóły programu zawodów Warsaw Jumping CSIO 4*, a także informacje dotyczące możliwości zakupu biletów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia. Warto jednak śledzić również nasz oficjalny profil na Facebooku, gdzie już niedługo odbędzie się konkurs, a w nim do wygrania wejściówki na Warsaw Jumping CSIO 4*!

To już kolejny rok razem i kolejne sportowe emocje, których nie możemy się doczekać. Do zobaczenia już niebawem na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec!