Produkty

Przedsezon z Case IH – Czas start!

13 wrz 2021

​​​​​Case IH to marka, która od 175 lat zajmuje się technologiami żniwnymi. Przez cały ten czas nieustannie patrzymy w przyszłość i skupiamy się na ciągłym rozwoju. Nasza historia to podróż rozpoczęta wraz z naszymi pierwszymi kombajnami ciągniętymi przez konie, przez pierwsze traktory parowe aż do kombajnów najwyższej jakości i technologii, o której nam się (nie) śniło – to m.in. kombajny Axial-Flow® serii 250.
Jesteśmy dumni z tego co mamy i chcemy się tym z Wami dzielić. Z tej okazji ogłaszamy start wielkiego przedsezonu – niepowtarzalnej okazji na zakup kombajnu od Case IH oraz na jeszcze bliższe poznanie naszej historii i codziennej pracy jaką dla Was wykonujemy w fabryce Case IH w USA!

Po co czekać na sezon?
No właśnie, po co? Skoro w PRZEDSEZONIE jest taniej, a ponadto czeka na Was wycieczka do Stanów Zjednoczonych! Oferta specjalna, którą dla Was przygotowaliśmy to akcja promocyjna dot. kombajnów i pras, która obowiązuje tylko do końca listopada 2021. Już teraz przygotuj się na sezon, zyskaj spokój i pewność, że mając w zanadrzu najlepszej klasy technologię, nic Cię nie zaskoczy w tym nadchodzącym czasie.

Nasza specjalna akcja przedsezonowa, rzecz jasna, obejmuje także kombajny Axial-Flow® Serii 250 – maszyny, z których jesteśmy naprawdę dumni, maszyny nie bez powodu polecane przez lokalnych ekspertów. To olbrzymy, które z łatwością poradzą sobie z wysokoplennymi uprawami, zmianami klimatycznymi oraz potrzebą jeszcze większej wydajności.
Technologia omłotu Axial-Flow® to zminimalizowanie ilości pękniętych i uszkodzonych ziaren, zmniejszenie strat i zwiększenie zysków ze sprzedaży – jednym słowem najlepsza jakość materiału siewnego (kontrolowana przez specjalną kamerę) i niezrównana wydajność.

A jak o wydajności mowa…
W Case IH nigdy nie rzucamy słów na wiatr, a rolniczy świat po raz kolejny przynosi nam dowód na to, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Przechodząc więc do konkretów – w tym roku, po raz kolejny w Nowej Zelandii pobity został światowy rekord plonu pszenicy - 17,398 t/ha, przy użyciu… Oczywiście kombajnu Case IH! Jesteśmy pełni dumy i z wielką radością gratulujemy rolnikowi Eric’owi Watson’owi!

W prostocie tkwi siła
Już w 1977 r. marka Case IH zaprezentowała pierwszy kombajn rotorowy Axial-Flow® – od tamtej pory, niezmiennie, cały czas o krok wyprzedzamy konkurencję naszą zaawansowaną technologią, a nasza siła wbrew pozorom tkwi właśnie w prostocie!

Prosta konstrukcja kombajnów Axial-Flow® to zdecydowanie mniej części narażonych na zużycie – takich jak pasy czy łożyska oraz zdecydowanie mniej punktów smarnych. To także prosta obsługa, która gwarantuje możliwość maksymalnego wykorzystania czasu i sprzyjającej pogody.

Kombajny Axial-Flow® to także zdecydowanie niższe koszty eksploatacyjne w porównaniu do maszyn z innymi systemami omłotu, kombajnów konwencjonalnych, jak i kombajnów rotorowych innych marek.

Maszyna maszyną, ale co z komfortem?
Naszym zdaniem wydajność i wygoda idą w parze. Projektując nasze kombajny, stworzyliśmy jedną z najcichszych, najbardziej przestronnych i komfortowych kabin na rynku z myślą o długich dniach spędzonych w polu. To także komfortowy, amortyzowany fotel i w pełni intuicyjny sposób sterowania.

Ponadto kombajny z linii 250 to także najnowsza technologia automatyzacji zbiorów Case IH — AFS Harvest Command™​, która podczas wielogodzinnej pracy operatora, wyręcza go w dostosowywaniu kombajnu do zmieniających się warunków zbiorów.

Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych fachowców – ich misją jest serwis Twojej maszyny, udzielenie rady, szkolenia czy zapewnienie Ci części zamiennych. Nasi dealerzy cały czas pozostają do Twojej dyspozycji.

Kombajnem do Stanów Zjednoczonych?
Może niedosłownie… Ale z pewnością, Twój nowy kombajn od Case IH przyczyni się do Twojej podróży i niepowtarzalnej przygody w naszej fabryce za wielkim oceanem! Twórz razem z nami historię, weź udział w niezwykłym rozwoju i dołącz do społeczności jaką tworzymy. Twoje wartości są w końcu naszymi wartościami!