Marka

Case IH i Warsaw Jumping 2020!

23 wrz 2020

​Najlepsi polscy zawodnicy, aż cztery konkurencje i niesamowite sportowe emocje… Nie może Was tam zabraknąć! Już w dniach 30 września – 4 października 2020, Tor Służewiec w Warszawie zamieni się w centrum jeździeckich zmagań prawdziwych mistrzów w swoich dziedzinach. Zorganizowane z inicjatywy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego wydarzenie, udoskonali partner techniczny – marka Case IH.

Wydarzenie na jakie czekaliśmy!

Wyjątkowe zawody organizowane są przez Polski Klub Wyścigów Konnych, a ich nadrzędnym celem jest wsparcie szeroko rozumianego przemysłu branży konnej w czasie pandemii COVID-19. Patronat Honorowy nad tym prestiżowym wydarzeniem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Element dziedzictwa narodowego, przywiązanie do tradycji, a także współzawodnictwo i ciągłe doskonalenie to wartości nieodłączne także dla marki Case IH. To dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie tego wydarzenia. Chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów i całej branży rolniczej, dlatego szukamy sposobów na wsparcie jej w tym trudnym czasie.

Kiedy oczekujesz niezawodności… wybierz ciągnik marki Case IH

Event wspierać będą trzy niezawodne ciągniki Case IH z serii Farmall dbające o odpowiednie przygotowanie jednego z kluczowych elementów placu konkursowego. Wysoka jakość podłoża i jego nieustanne dostosowywanie do panujących warunków to zadanie, które musi być wykonane na 100%. To dlatego, specjalnie wybrane maszyny marki Case IH zagwarantują odpowiednie przygotowanie parkour, a co za tym idzie komfortowy i niezakłócony przebieg wydarzenia. Współczesne ciągniki Farmall zaprojektowane są z naciskiem na cechy takie jak zwrotność, kompaktowe wymiary, prostota obsługi oraz wysoki współczynnik moc/masa, co sprawia, że sprawdzą się doskonale nie tylko w gospodarstwie, ale również na torze.

Konie… także mechaniczne!

Podczas zawodów publiczność podziwiać będzie rumaki konkurujące w aż czterech kategoriach – skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, WKKW oraz powożenie zaprzęgami parokonnymi. To nie koniec atrakcji! Zaprezentowany zostanie także ciągnik Case IH Magnum™ AFS Connect™, czyli maszyna będąca synonimem nowoczesności i komfortu – niekwestionowany zwycięzca w swojej klasie.

Jak zdobyć bilety na wydarzenie?

Zakup wejściówek możliwy jest na stronie https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/warsaw-jumping/, jednak to nie jedyna możliwość, aby wziąć w wydarzeniu! Zapraszamy do konkursu zorganizowanego na naszym oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

Nagrodami są zaproszenia na Warsaw Jumping 2020 – weekend pełen atrakcji i niezapomnianych, sportowych emocji na najwyższym poziomie!

Powodzenia!