Marka

Ależ to było wydarzenie, czyli podsumowanie AGRO-SHOW 2021!

30 wrz 2021

To już jest koniec… targów Agro-Show, a działo się, działo! Były to trzy dni pełne niezwykłych emocji w Bednarach koło Poznania, na wydarzeniu organizowanym przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych już od 1999 roku!
Dla wszystkich tych, których ominęło to niezwykłe wydarzenie, mamy podsumowanie, a może i motywację do pojawienia się na kolejnych edycjach tego niezwykłego eventu; a dla tych, którzy z nami byli – mały powrót do tych niezwykłych chwil!

Agro Show 2021

Premiera rodem z czerwonego dywanu

Rozmawialiśmy, słuchaliśmy Waszych doświadczeń, a dyskusjom nie było końca. Przecież nie ma lepszego miejsca do wymiany rolniczych spostrzeżeń niż plac pełen najnowocześniejszych maszyn z całego świata! Choć przyznajemy, że nawet nam na chwilę odjęło mowę…

A wszystko za sprawą… oficjalnej, polskiej premiery ciągnika OPTUM AFS CONNECTTM. Nam już przecież dobrze znany, a jednak wciąż robi wrażenie. Wyjątkowa maszyna z łatwym w obsłudze i intuicyjnym systemem umożliwiającym zdalne kontrolowanie gospodarstwa i floty AFS CONNECTTM.

Ponadto na targach zaprezentowanych zostało wiele innych maszyn Case IH. Zobaczyć mogliście m.in. ciągniki z serii Puma, Vestrum 130, Maxxum 125; nową odsłonę prasy RB 344 czy Kombajn Axial-Flow 6150​.

Agro Show 2021

Ale to nie wszystko…

Nasze stoisko odwiedzili również influencerzy i youtuberzy polskiego rolnictwa. Pojawił się między innymi Matheo780, który z naszym specjalistą – Pawłem Kanią, dość długo dyskutował na temat nowego kombajnu Axial-Flow. Z resztą nie bez przyczyny – pracuje aktualnie nad najnowszym materiałem wideo na temat tej serii kombajnów. Tomasz Koperski natomiast spędzał czas z odwiedzającymi, opowiadając im o zaletach najnowszych produktów, a Hubert Bronś szkolił z rolnictwa precyzyjnego. Wiele materiałów multimedialnych z tych wydarzeń pojawiło się już w naszych kanałach social media, do których odwiedzenia wszystkich Was zapraszamy! Świetnym konferansjerem okazał się niezastąpiony Tomasz Polak, reprezentujący naszego autoryzowanego dealera AGRO-RAMI, w województwie Wielkopolskim. To właśnie on nieustannie z pełnym zaangażowaniem opowiadał o maszynach i rozdawał upominki dla najbardziej aktywnych uczestników naszego stoiska C185.

Agro Show 2021

Oprócz pokazów wyjątkowych maszyn, naszym odwiedzającym zapewniliśmy garść wiedzy teoretycznej w postaci warsztatów z rolnictwa precyzyjnego. Każdego dna startowaliśmy o godzinie 11, aby zaznajomić Was ze wspomnianym już wyżej systemem AFS CONNECTTM. To wyjątkowe rozwiązanie dające każdemu rolnikowi nie tylko nieocenioną kontrolę nad flotą (nawet maszyn różnych marek), ale również możliwość maksymalnej optymalizacji pracy, a co za tym idzie maksymalizacji efektów. To również jeden z najbardziej wydajnych i intuicyjnych sposobów na komunikację oraz udostępnianie wybranych danych swoim partnerom.

AFS CONNECTTM to w skrócie nowy, niezawodny interfejs, wizualizacja danych oraz ergonomiczna platforma – jednym słowem system dla każdego. Jednak w trosce o to, abyście mogli wykorzystać pełen jego potencjał, zaprosiliśmy Was w Bednarach na specjalnie przygotowane szkolenia z jego obsługi. Wasze zainteresowanie, bez dwóch zdań, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

Agro Show 2021

Do zobaczenia!

Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się z Wami na kolejnym tego typu wydarzeniu. Za każdym razem zachwycamy się Waszym spojrzeniem na świat, a przede wszystkim na rolnictwo. To Wy napędzacie nas każdego dnia do rozwoju i to Wy dajecie nam motywację do nieprzerwanej pracy nad nowymi, jeszcze bardziej efektywnymi rozwiązaniami. Dziękujemy!

Agro Show 2021

***

Publikacje prasowe i zdjęcia: http://mediacentre.caseiheurope.com​