Marka

Case IH i AGRO-RAMI – sprawdź, jak wyglądały Żniwa 2021

25 sie 2021

​​​​Żniwa z marką Case IH u autoryzowanego Dealera Agro-Rami to już niemalże coroczna tradycja. To wyjątkowy spektakl z naszymi maszynami w roli głównej. W tym roku, główną atrakcją pokazu w Budzyniu koło Chodzieży, był kombajn jednorotorowy Case IH Axial-Flow® 8250 z systemem Harvest Command™ oraz zespołem żniwnym o długości 10,7 m – dzięki któremu uzyskuje niespotykaną wydajność!

 Premiera na wielkopolskim polu

Oprócz wspomnianej gwiazdy wydarzenia, w Prośnie swoją pierwszą w Polsce premierę w warunkach polowych miała także Puma 240 CVXDrive, ciągnik uprawowy do zrywania ścierniska Magnum™ AFS Connect™ 400, a także Optum 270 CVXDrive.
Goście mogli podziwiać również pracę ładowarki teleskopowej Farmlift 737 oraz zmiennokomorowej prasy zwijającej RB465.

 Ujarzmili bestię

Żniwa z marką Agro-Rami to nie tylko prezentacja technologii Case IH, to przede wszystkim prawdziwa praca, w prawdziwych gospodarstwach. Na polu zebrane zostało wszystko to, co rolnicy pielęgnowali przez cały rok: siali, pryskali, nawozili. Nasi operatorzy natomiast, nie tylko doskonale zaprezentowali amerykańską technologię Case IH, ale także pokazali kilkadziesiąt lat doświadczenia i kilkanaście tysięcy wymłóconych w życiu hektarów.


W blasku fleszy

Relacje oraz materiały z wydarzenia znajdziecie na Facebooku Case IH oraz Agro-Rami – szczególnie zapraszamy do zapoznania się z transmisjami na żywo, które choć nie w pełni oddają klimat żniw z marką Case IH, z pewnością przybliżą Wam emocje jakie towarzyszą pracy z naszymi największymi maszynami! Ponadto dostarczą Wam one garść solidnej, technicznej wiedzy przekazanej przez naszych specjalistów produktowych. Do zobaczenia za rok!