Kluczowa rola filtra oleju.

Coraz mocniejsze silniki wysokoprężne,większa moc i moment obrotowy, wyższe temperatury robocze i mniejsze zużycie paliwa; te ograniczenia silnika wraz z dłuższymi okresami między wymianami oleju wymagają coraz lepszych środków smarujących. Aby zachować wszystkie właściwości oleju przez długi czas, gwarantując tym samym długą żywotność i osiągi silnika, układ filtracji musi być wydajny i całkowicie niezawodny.

Podstawową funkcją filtra jest zatrzymywanie wszystkich cząstek, które wywołują efekt ścierny na obracające się części mechaniczne, takie jak wał korbowy, wałek rozrządu, zawory i turbosprężarka.

Następnie ważne jest, aby filtr był w stanie przechować wszystkie nagromadzone cząstki do następnej wymiany oleju. Istnieją trzy rodzaje cząstek, które się gromadzą:

 

Dlaczego warto wybrać oryginalne filtry oleju case IH?

PODSTAWOWE WŁAŚCIWOŚCI FILTRA. ORYGINALNY FILTR OLEJU CASE IH MA DWIE KLUCZOWE ZALETY:

video

Zdolność zatrzymywania i optymalny przepływ oleju gwarantują również LEPSZY ROZRUCH ZIMNEGO SILNIKA NIEZALEŻNIE OD TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ.

Zalecenia dotyczące użytkowania

CZĘSTOTLIWOŚĆ PRZEGLĄDÓW.
ABY ZAGWARANTOWAĆ OPTYMALNE OSIĄGI SILNIKA DO NASTĘPNEGO PRZEGLĄDU, WYMAGANY JEST:

ORYGINALNE FILTRY OLEJU SĄ DOSKONALE DOSTOSOWANE DO CZĘSTOTLIWOŚCI PRZEGLĄDÓW ZALECANEJ PRZEZ CASE IH:


Ogólnie przyjęta trwałość, w celu uzyskania dalszych informacji należy zapoznać się instrukcja obsługi pojazdu lub ulotką dołączoną do filtra.

Zaleca się wymianę oleju silnikowego i wymianę filtra podczas każdej czynności serwisowej.
W ZALEŻNOŚCI OD UŻYTKOWANIA POJAZDU I STANU WYMIENIANEGO OLEJU, NIE MA PRZECIWWSKAZAŃ DO JEGO CZĘSTSZEJ WYMIANY.

ODKRYJ WIĘCEJ

1 2 3 4
5 6 7 8
POZOSTAŃMY W KONTAKCIE