Kluczowa rola układu ładowania.

Oryginalne ROZRUSZNIKI i ALTERNATORY wraz z akumulatorami są najwyższej jakości częściami zamiennymi, które zapewniają pewny rozruch w każdych warunkach pogodowych.. Są one produkowane z największą starannością, spełniając najsurowsze normy i wymogi kontroli jakości.
Te urządzenia są zależne od siebie i połączone, oraz są zaprojektowane do wspólnego działania w celu zagwarantowania najwyższej wydajności ciągnika i sprzętu żniwnego. To jest główny powód, dla którego zalecamy korzystanie wyłącznie z oryginalnych części.

Dlaczego warto wybrać oryginalne rozruszniki i alternatory CASE IH?

Istnieje wiele powodów, dla których zalecamy wybranie tylko oryginalnych części. Rozruszniki i alternatory CASE IH są najlepszym wyborem dla Twojej maszyny i Twojej pracy.

Czy wiesz, że... W czasie zimy, zużyty alternator może powodować pewne problemy, gdy używane są elementy elektryczne maszyny: od problemów z oświetleniem po komplikacje związane z rozruchem silnika.

Zalecenia dotyczące użytkowania

RYZYKO ZWIĄZANE Z WYBOREM CZĘŚCI NIEORYGINALNYCH.

Nie wybierając oryginalnych części, ponosisz duże ryzyko uszkodzenia maszyny, co może prowadzić do kosztownych napraw; Nieprawidłowa praca tych trzech części zamiennych może mieć negatywny wpływ na inne elementy maszyny, prowadząc do ich awarii.

ODKRYJ WIĘCEJ

1 2 3 4
5 6 7 8
POZOSTAŃMY W KONTAKCIE