Бренд

Завод Steyr, де виробляються трактори Case IH, здобуває престижну нагороду

23 Жов 2020

Європейський виробничий центр Case IH і STEYR в Санкт-Валентині, який виготовляє трактори потужністю від 100 до 300 к.с. для сільськогосподарського / комунального / лісозаготівельного сектора і належить материнській компанії CNH Industrial, був названий «Ефективною компанією року». Престижна нагорода була однією з категорій в рамках конкурсу «Factory 2020», організованого Fraunhofer Austria та Austrian Industriemagazin.

Десять провідних виробничих компаній Австрії взяли участь у конкурсі цього року, який виявився одним з найважчих років для всього промислового сектора через проблеми, пов'язані з COVID-19. Ці проблеми поставили дуже серйозні завдання навіть перед найдосвідченішими командами управлінців та виробників, а також перед усіма учасниками виробничо-збутового ланцюжка.

Дана стала являє собою кульмінацію комплексного процесу, що включав внутрішнє оцінювання, докладні опитування, оцінки на місцях та детальні інтерв'ю з провідними фахівцями. Після ретельного вивчення початкова група з 10 компаній була звужена до чотирьох. Ці фіналісти пройшли всебічну оцінку суддів з організації Fraunhofer Austria, яка досліджує прикладні рішення, спрямовані на розвиток економіки та суспільства, а також суддів з Austrian Industriemagazin – провідного ЗМІ для високопосадовців, які приймають ключові рішення у промислово-виробничому секторі.

Завод в Санкт-Валентині, на якому з 1947 року було побудовано близько 600 000 тракторів, має площу 170180 м², на ньому працюють 600 співробітників 18 різних національностей, і він має бездоганну репутацію в структурі CNH Industrial. Втілюючи принципи виробництва світового класу (World Class Manufacturing, WCM): це перше сільськогосподарське підприємство CNH Industrial в Європейському регіоні, яке отримало статус Silver WCM.

Одна з найсильніших сторін підприємства у Санкт-Валентині та ключ до його незмінного успіху – це високий ступінь виробничої універсальності, який можливий завдяки значній гнучкості та адаптивності складальних ліній. Це практично унікальне рішення для сектора сільськогосподарської техніки, що дозволяє виробляти широкий спектр моделей тракторів незалежно від типу конструкції, лінійки обладнання або національних стандартів токсичних викидів. Проте, попри всю свою складну будову і завантаженість, він забезпечує працівникам тихе та комфортне робоче середовище.

Координуючи поставки 12000 запчастин від більш ніж 400 постачальників по всьому світу, цей завод щорічно виробляє близько 10000 тракторів для клієнтів з Європи, Азії, Близького Сходу та Африки, а також Австралії та Нової Зеландії. Тут виробляються трактори серій Case IH Optum CVXDrive, Puma, Maxxum і Luxxum, а також STEYR Terrus CVT, CVT, Impuls CVT, Profi Series і Multi, що загалом складає 24 лінійки продукції, 98 моделей і 4857 опцій.

Ханнес Вегербауер, директор заводу в Санкт-Валентині, стверджує: «Ми раді отримати цю престижну нагороду, але це стало можливим лише завдяки самовідданості та наполегливій праці співробітників, які роблять наше виробництво кращим, безпечнішим та ефективнішим».


Завантажити PDF