Продукт

Машини серій Case IH Quadtrac та Steiger AFS Connect™ отримують нове оснащення кабіни та можливості передачі даних, притаманні флагманським тракторам

10 Вер 2020

​Case IH представляє нові трактори серій Quadtrac і Steiger AFS Connect™ для сезону 2021. Ці трактори мають особливості конструкції, характерні для європейського ринку, а також оснащуються новими технологіями, розробленими для оптимізації процесів запису і передачі даних, котрі мають ключове значення для сучасного великого сільського господарства. Вони також можуть похизуватися зручним облаштуванням кабіни та оновленими органами управління, які початково встановлювалися на машини серії Magnum AFS Connect, запущені у виробництво в 2019 році.

Гусеничні трактори Quadtrac AFS Connect™ та колісні версії Steiger AFS Connect™ отримали нові функції та вдосконалення, такі як:

 • Встановлюване на заводі обладнання для роботи функцій AFS Connect
 • Монітор AFS Pro 1200
 • Операційна система AFS Vision Pro
 • Приймач AFS Vector Pro
 • Новий підлокітник Case IH MultiController
 • Нове внутрішнє оснащення кабіни з покращеними матеріалами та дизайном, аналогічними тим, що використовуються в автомобільній промисловості
 • Нова система обігріву/вентиляції/кондиціонування повітря
 • Нові електрогідравлічні клапани з дистанційним управлінням
 • Вдосконалене програмне забезпечення дисплея

 

Неперевершені можливості зв'язку

При розробці технології AFS Connect, інтегрованої до нових тракторів, інженери Case IH приділяли пильну увагу простоті запису даних та надійності їх безперебійної передачі, аби забезпечити підвищення продуктивності роботи. AFS Connect робить можливою двосторонню передачу даних між машиною та комп'ютером в офісі фермерського господарства, що дозволяє аграріям з високою точністю управляти господарством, машинопарком та даними безпосередньо з офісного ПК або мобільного пристрою.

Технологія AFS Connect функціонує на базі системи, що складається з трьох компонентів:

 • Монітор AFS Pro 1200: Термінал управління з 12-дюймовим дисплеєм містить огляд всіх робочих даних, а також оснащується функцією дистанційного перегляду, яка дозволяє аграріям та дилерам (за умови, якщо на це є згода аграріїв) дистанційно переглядати екран. Крім того, термінал має функцію швидкого під'єднання мобільних пристроїв за допомогою Bluetooth, чотири виходи для підключення зовнішніх камер та дисплей з покращеною видимістю вдень та вночі.
 • Операційна система AFS Vision Pro: базується на принципі роботи, ідентичному смартфону/планшету, завдяки чому її використання є простим та зручним. Управління за бажанням можна здійснювати за допомогою сенсорного екрана або поворотно-натискного перемикача.
 • Приймач AFS Vector Pro: забезпечує надійне отримання сигналів корекції під час автоматичної навігації, а рівень точності підтримуваних ним сигналів варіюється від базового (WAAS і AFS 1) до середнього (AFS 2) та високого (RTK та AFS RTK+).

 

Покращений комфорт допомагає підвищити продуктивність впродовж тривалих робочих днів

Трактори AFS Connect Steiger та Quadtrac мають внутрішнє оснащення кабіни, яке включає вдосконалені органи управління та матеріали, що застосовуються і в автомобільній галузі – всі ці нововведення призначені для того, щоб спростити управління, покращити контроль та підвищити комфорт водія – і, відповідно, збільшити продуктивність роботи. Характеристики кабіни включають:

Повністю новий інтуїтивно зрозумілий підлокітник Multicontroller з вісьмома кнопками управління, поворотно-натискний перемикач для повноцінного управління за

 • допомогою пальців, а також новий джойстик Multicontroller з чотирма програмованими гарячими клавішами.
 • Підвищений комфорт завдяки новій системі обігріву, вентиляції та кондиціонування (HVAC).
 • Удосконалена система кермового управління з регульованими передавальними числами для більш швидких розворотів в полі.
 • Пакет освітлення з охопленням 360 градусів, програмований відповідно до переваг оператора.

 

Дистанційна підтримка

Онлайн-портал Case IH AFS Connect представляє собою платформу для управління новою серією тракторів і призначений для власників або керівників фермерських господарств – він дозволяє покращити управління фермерським господарством, машинопарком та даними з офісу за допомогою настільного ПК або з будь-якого іншого місця за допомогою мобільного пристрою. Завдяки безпечній передачі даних до порталу та з нього через хмарне сховище користувачі зможуть підключатися до AFS Connect, щоб переглядати поточні операції в полі, параметри парку техніки, агрономічні дані та іншу інформацію, як ніби вони самі знаходяться в кабіні. Власники та керівники також зможуть за бажанням ділитися вибраними агрономічними даними на рівні поля з третіми сторонами, наприклад, з агрономами-консультантами.

Розширені можливості зв'язку також дозволяють реалізувати функції підтримки, які допомагають зменшити час простоїв та гарантувати безперебійну роботу операторів в полі. Дистанційний перегляд екрану дозволяє аграрію/керівнику фермерського господарства або дилеру бачити те саме, що бачить оператор трактора на своєму новому моніторі AFS Pro 1200 в кабіні – це дозволяє швидко локалізувати можливі проблеми та проаналізувати їх. Дилери також зможуть дистанційно завантажувати програмне забезпечення та користуватися сервісом дистанційної підтримки, щоб віддалено визначити потребу в обслуговуванні та ремонті без необхідності особистої присутності біля машини.

 

Унікальний вибір трансмісії – найкраща на ринку

Case IH продовжує пропонувати як безступінчасту трансмісію, так і трансмісію з перемиканням під навантаженням в цьому сегменті ринку шарнірно-зчленованих/гусеничних тракторів. Паливоекономічна трансмісія PowerDrive з перемиканням під навантаженням забезпечує на 20% швидше прискорення при кожній зміні передачі, що гарантує підвищений комфорт оператора, особливо на дорогах загального користування при пересуванні між полями.

Трансмісія CVXDrive, доступна для моделей Steiger 400/450/500 та Quadtrac 450/500, забезпечує численні переваги, включаючи простоту використання, зниження втоми оператора, доступність повної потужності та повного гідропотоку на низькій швидкості ходу для спеціальних робіт/агрегатів. Головні переваги – це максимальна паливна ефективність та підвищена продуктивність завдяки пришвидшеним робочим циклам.

 

Менше зупинок, вище продуктивність

Трактори Quadtrac 450/500 та Steiger 400/450/500 AFS Connect™ відтепер можуть оснащуватися більш місткими паливними баками, щоб обробляти більше площі між дозаправками. Нові опціональні баки, розміщені на центральному шарнірі, збільшують місткість на 44% з 1230 до 1779 літрів.

Серед інших функцій, спрямованих на мінімізацію простоїв, можна назвати Adaptive Steering Control (ASC) – систему пропорційного кермового управління, встановлювану на інших тракторах Case IH. Ця система дозволяє за бажанням оператора змінювати співвідношення між кількістю обертів кермового колеса та кутом повороту машини. Таким чином можна регулювати кількість обертів керма між крайніми положеннями відповідно до типу виконуваної роботи, щоб зменшити час, який витрачається в полі на розвороти. Управління системою здійснюється через термінал AFS.

Інженери Case IH також доклали значних зусиль, щоб зменшити час, необхідний для обслуговування. Ключові елементи нових тракторів Steiger та Quadtrac включають високотехнологічний двигун FPT. Інтервали заміни масла складають 600 годин, а до точок щоденного обслуговування можна швидко та просто дістатися з рівня землі.


Завантажити PDF