Бренд

Нові інвестиції CNH Industrial зміцнюють світове лідерство Case IH у галузі обладнання для захисту рослин

14 Вер 2022

​CNH Industrial купує виробника штанг для сільськогосподарських обприскувачів Specialty Enterprises / Більш довгі та легкі штанги забезпечують агрономічні переваги / Рішення, які будуть впроваджені у всій лінійці продуктів Case IH/

Наприкінці травня цього року компанія CNH Industrial придбала Specialty Enterprises LLC (Specialty), найбільшого у Північній Америці виробника алюмінієвих штанг преміум-класу для сільськогосподарського застосування на обприскувачах. Компанія Specialty, що має виробничі потужності у місті Ваутома, штат Вісконсін, є постачальником Case IH з 2020 року.

Пряме володіння виробництвом штанг для обприскувачів — це останній етап реалізації стратегічного плану Case IH щодо розгортання власної платформи обприскувачів. Оскільки компанія просуває комплексне розширення лінійок продуктів із внесення хімікатів та добрив, включення до асортименту більш довгих та легких штанг дозволяє прискорити розробку та впровадження нових технологій. Ці рішення будуть реалізовані у всьому продуктовому портфоліо Case IH.

«Ми надзвичайно раді такій тісній співпраці зі Specialty, яка в останні кілька років була фантастичним партнером Case IH, адже разом ми змогли запропонувати більш ефективні рішення в сфері внесення хімікатів та добрив», – говорить Скотт Харріс, Генеральний директор компанії Case IH. «Це придбання розширює наші внутрішні можливості та дозволяє нам зберегти ключовий стратегічний персонал для забезпечення безперервності цієї вертикальної інтеграції».

Допомога у максимальному підвищенні врожайності

Придбання Specialty свідчить про незмінну відданість Case IH принципам Агрономічного Конструювання, оскільки цей крок допоможе операторам максимізувати врожайність та забезпечити рентабельність їхніх інвестицій. Оскільки алюмінієві штанги обприскувача на 50% легші за свої сталеві аналоги, вони дозволяють знизити ущільнення полів, зменшити глибину та кількість колій та забезпечити кращий розподіл ваги.

«Для Case IH однією з основних цілей у рослинництві є допомога операторам в обробці якомога більшої площі більш ефективними способами. Це досягається за допомогою рішень, розрахованих на довгострокову перспективу", – говорить Монте Веллер, Директор Case IH з продуктів для рослинництва та продуктових лінійок сінозаготівельної та фуражної техніки. «Це придбання матиме ключове значення для забезпечення операторів обладнанням та агрономічними рішеннями, які їм необхідні, щоб нагодувати невпинно зростаючий світ».

Specialty відома своїми передовими технологіями та високою якістю виготовлення, насамперед зварювальними роботами світового рівня. Конструкція штанги обприскувача компанії включає кілька патентів, що практично усувають втомне розтріскування, котре часто трапляється з алюмінієвими штангами інших конструкцій. Алюміній, що використовується Specialty, видобувається та екструдується у Сполучених Штатах.


Завантажити PDF