Продукт

Обприскувач Case IH Patriot® здійснює прорив у технологіях обприскування, комфорті оператора та рішеннях для віддаленого доступу

15 Тра 2023

​​​​​​​Три нові моделі будуть представлені на ринку з повністю оновленим дизайном, що забезпечує підвищену ефективність, комфорт оператора та впровадження технології AFS Connect™.

Компанія Case IH додає обприскувач серії Patriot® 50 до своєї лінійки самохідного обладнання для внесення засобів захисту рослин. Завдяки надзвичайно зручному робочому середовищу оператора, можливості повного контролю машини, розширеним рішенням для віддаленого доступу та інтегрованій технології обприскування, обприскувач Patriot® серії 50 здатний забезпечити більш продуктивну роботу оператора та досягнення високоефективного обприскування.

Протягом десятиліть фермери та фермерські господарства довіряють обприскувачам Patriot® внесення засобів захисту рослин в умовах стислих періодів часу. Фірмова конструкція з переднім розташуванням кабіни та заднім розташуванням двигуна і надійна, довговічна штанга є важливими елементами Agronomic Design™, які дають змогу операторам завжди досягати точного та своєчасного обприскування. Щоб задовольняти потреби сучасних виробників та продавців сільськогосподарської продукції, обприскувачі серії Patriot® 50 поєднують в собі передові технології та засоби віддаленого доступу з надійною конструкцією — все задля підвищення продуктивності оператора.
«Пріоритетом при розробці нової серії обприскувачів Patriot® було прагнення допомогти клієнтам максимізувати їхню потенційну врожайність та більш ефективно керувати внесенням в умовах стислих проміжків часу», - говорить Стефан Амерінг, менеджер з продукції (обприскувачів) Case IH в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). «Ми впевнені, що досягли цього в обприскувачах серії 50».

До основних інновацій обприскувачів серії Patriot® 50 відносяться:

  • Оптимізована точність: Включає можливість додавання системи AIM Command FLEX™II, що пропонує шість режимів роботи для забезпечення вищої точності та контролю норм внесення хімікатів, тиску та розміру крапель, а також індивідуальне управління ввімкненням/вимкненням форсунок для підвищення точності.
  • Підвищений рівень комфорту кабіни та легкість користування: Новий Patriot® має тихішу кабіну, в порівнянні з попередніми моделями, з комфортним салоном і великою площею оскління для забезпечення максимальної та необмеженої видимості. Сумісність з опціональною системою AutoTurn, два налаштовувані дисплеї, AFS Pro 1200 і Viper 4+, гарантують оператору оптимальний контроль над машиною і внесенням продукту, а також можливість бачити те, що він хоче, і коли хоче.
  • Стабільні штанги для точного обприскування: Вбудована система автоматичного управління висотою штанги AutoBoom® XRT виявляє і враховує зміни рельєфу місцевості, забезпечуючи точність і ефективність покриття, а нова конструкція центральної секції зводить до мінімуму відхилення штанги в складних польових умовах – навіть при використанні довшої штанги.
  • Неперевершені засоби віддаленого доступу: Система AFS Connect™, яка наразі впроваджена в усіх лінійках тракторів Case IH, тепер доступна і в обприскувачах Patriot®, забезпечуючи неперевершене віддалене підключення, керування, передачу даних і моніторинг для будь-якої фермерської операції. Вона також дозволяє здійснювати дистанційне обслуговування з повним відображенням дисплея. Кожен обприскувач серії Patriot® 50 поставляється з заводу з модемом, сумісним з AFS Connect, і 5-річною підпискою.


Завдяки AFS Connect™ оператори та менеджери можуть переглядати, зберігати та обмінюватися картами внесення від сезону до сезону, а також відстежувати місцезнаходження машини, параметри та хід виконання робіт, що допомагає у плануванні завдань. Ця можливість дозволяє виробникам заощадити дорогоцінний час у полі та підвищити ефективність своєї роботи.

«Збереження перевірених і випробуваних функцій, таких як фронтальне розташування кабіни та заднє розташування двигуна, які успішно працюють, та, при цьому, додавання нових функцій і перепроектування з метою забезпечення найвищого рівня точності та ефективності обприскування, в поєднанні з найкращими в галузі технологіями віддаленого доступу та дистанційного управління — саме все це робить серію Patriot® 50 неперевершеною», - додав пан Амерінг.

Перший публічний показ нового обприскувача Patriot® на Близькому Сході та в Африці відбудеться на виставці «NAMPO Harvest Day» з 16 по 19 травня 2023 року в місті Ботавілль, Південна Африка. Він буде доступний у всьому регіоні Близького Сходу та Африки, Південній Африці, Казахстані та Україні.

Для отримання додаткової інформації про нову серію Patriot® завітайте на наш веб-сайт (Додати зовнішнє посилання на контент) або зверніться до місцевого дилера Case IH.

 


Завантажити PDF