Бренд

Оновлення покращують роботу комбайнів Axial-Flow® 150 серії

02 Лют 2023


Інтеграція дисплею AFS Pro 700 полегшує керування машиною / Функціонал такий же, як у більших комбайнах Axial-Flow® / Антена AFS 392 швидше отримує сигнал GPSДля комбайнів Axial-Flow® 150 серії компанії Case IH на 2023 рік заплановані оновлення, спрямовані на подальше спрощення експлуатації та моніторингу. Оновлення включають інтегрований сенсорний дисплей AFS Pro 700 для введення налаштувань машини і моніторингу експлуатаційних даних, новий GPS-приймач, який забезпечує покращений прийом сигналу, а також зменшення робочого навантаження на оператора протягом тривалого часу роботи і максимізацію ефективності машини.

Новий інтегрований сенсорний дисплей AFS Pro 700: доступ до експлуатаційних даних і налаштувань за допомогою дотику пальця
В комбайнах Axial-Flow 150 серії 2023 року робочий термінал із сенсорним екраном AFS Pro 700 інтегрований у правосторонню консоль і містить всю інформацію, яка раніше була доступна на дисплеї правосторонньої стійки, а також налаштування AFS Pro 700 і можливості моніторингу. AFS Pro 700 надає доступ до налаштування і керування дотиком пальців усіма основними функціями, як-от мотовила, подрібнювача, елеватора, ротора, швидкості вентилятора системи очистки і швидкості руху комбайна в межах передачі, а також додатково забезпечує моніторинг продуктивності та автокерування AccuGuide. Він також стежить за недомолотом колосків і втратами з ротора та решет, та надає інформацію, яка раніше виводилася на дисплей, розміщений на стійці, а такі дані як рівень палива і температура двигуна відображаються на рівні очей оператора, коли той дивиться на жниварку, що забезпечує безперешкодний огляд ріжучого апарату і зменшує зорове навантаження на оператора, і вся інформація згрупована для оцінки одним поглядом.

Новий швидший приймач коригувального сигналу AFS 392
Комбайни Axial-Flow серії 150 від Case IH також виграються від нового приймача коригувального сигналу, що поліпшує їх можливості автокерування, при цьому робота блока AFS 392 базується на перевіреній ефективності приймача AFS 372, який він замінює. Новий приймач використовує сузір’я супутників як Galileo, так і Beidou для зменшення вірогідності втрати сигналу і пропонує коротший час ініціалізації/конвергенції RTX. До його складу входить Trimble® ProPoint™, високоточний інструмент для визначення положення п’ятого покоління від компанії Trimble, розроблений для надання даних про положення та орієнтацію на основі об’єднання сигналів GNSS, глобально доступних високоточних коригувальних сервісів, і даних вимірювання від різноманітних датчиків.

«За відгуками користувачів після першого збору врожаю комбайнами Axial Flow 150 серії, виготовленими на нашому заводі в місті Сорокаба, Бразилія, їх ефективність і надійність перевершила відомі стандарти комбайнів Axial-Flow» — заявив Массиміліано Сала, продукт-менеджер у регіоні EMEA, комбайни Case IH.

«Перенесення функцій Axial-Flow 250 серії, як-от інтегрований термінал AFS Pro 700, у Axial-Flow 150 серії ще більше підвищить комфорт оператора, а отже — продуктивність машини.» ​


Завантажити PDF