Бренд

Magnum AFS Connect: небачений рівень контролю та управління даними та нові стандарти комфорту кабіни

02 Вер 2019

Бездротове з'єднання дозволяє здійснювати миттєву передачу та двосторонній обмін даними між машиною та керівником господарства / Нові повнорозмірні дверцята, салон кабіни, прилади, багатофункціональний підлокітник Multicontroller для підвищення зручності експлуатації / Нове кермове управління із системою Brake-assisted steering / Технологія, запозичена з концепції Автономного трактора, включає покращений пакет приладів освітлення та камери для максимальної безпеки / Лінійка доповнена новим Magnum 400, максимальна потужність якого зросла до 435 к.с.

 

Лише три десятиліття минули відтоді, як лінійка Magnum від компанії Case IH була представлена фермерам у всьому світі, і з тих пір вже більше 150 000 одиниць Magnum зійшли з конвеєра та працюють на полях по всьому світу. А сьогодні компанія запускає вже 7-е покоління свого традиційного флагманського трактора Magnum AFS Connect. В той час як помітні неозброєним оком зовнішні зміни включають повнорозмірні дверцята, новий дизайн та прилади освітлення, деякі з найбільш значних нововведень знаходяться всередині кабіни та в самому тракторі: з огляду на це трактор отримав нове найменування – Magnum AFS Connect, адже тепер це техніка, яка дає змогу операторам та власникам керувати господарськими операціями з абсолютно новим рівнем точності.

Асортимент для українського ринку включає наступні моделі: Magnum 250, Magnum 280, Magnum 310, Magnum 340, Magnum 380 та Magnum 400, з максимальною потужністю: 320 -435 к.с. відповідно. Модель Magnum 400 доступна лише з трансмісією 21/5 PowerDrive, що пропонує максимальну швидкість 40 або 50 км/год при низьких обертах двигуна. Всі моделі оснащені шестициліндровими двигунами FPT Cursor 9 об'ємом 8,7 літрів з турбонаддуванням та інтеркулером. Моделі 340, 380 та 400 також можна безпосередньо з заводу оснастити задніми гусеницями Rowtrac. Як і раніше, підйомна потужність задньої навіски трактора становить до 11 700 кг, тоді як вантажопідйомність передньої навіски, у разі її встановлення, становить 4 090 кг. В задній частині трактора доступні шість гідророзподільників, а в передній — три. Наразі встановлення передньої навіски не обмежує кількість задніх гідророзподільників. Варіанти продуктивності гідравлічного насоса становлять 160, 221 або 282 л/хв. Асортимент було розширено з огляду впровадження Magnum 400, призначеного для виконання найважчих та найвимогливіших задач.

 

Розробка з урахуванням побажань клієнтів

«Розробка нового Magnum розпочалася, коли ми вирішили дослідити та з'ясувати, що саме сьогодні шукають користувачі тракторів цього класу: для цього ми проводили багато часу з фермерами по всьому світу, аби максимально повно зрозуміти їхні потреби та вимоги», — говорить Бред Лукак, головний продакт-менеджер лінійки Magnum компанії Case IH.

«До цього процесу було залучено персонал із виробництва, відділів маркетингу та дотримання стандартів якості не лише із заводу Magnum в місті Расін, США, а й з підрозділів Case IH по всьому світу, що дало їм змогу обмінюватися інформацією та порівнювати ідеї щодо тих аспектів, які були важливими в окремих країнах та у всесвітньому масштабі, від Північної Америки до Європи та Австралії, а також за їх межами. Виходячи з отриманих даних, ми перевірили концепції як за допомогою повногабаритних тестових зразків на нашому дослідно-конструкторському майданчику в місті Бурр Рідж, штат Іллінойс, США, так і в польових умовах. Результатом цих дій стало створення нового асортименту техніки, в якому відображаються широкі потреби фермерів у цих регіонах; і хоча він відповідає вимогам тих прогресивних, далекоглядних фермерів, які використовують потенціал новітніх високоточних технологій, він зберігає простоту управління та експлуатації для тих, хто менше покладається на технології в своїй роботі».

 

AFS Connect: безперервна миттєва передача та запис даних з усіх вузлів трактора

В основі нових моделей Magnum лежить визнання важливості даних для сучасних фермерів. Ці дані охоплюють не лише робочу інформацію, наприклад, розташування машин, їхню продуктивність та різноманітні витратні матеріали, такі як паливо, але й такі відомості, як записи полів, що включають оброблену площу та норми внесення. Усі ці дані тепер можуть бути записані та надійно передані в режимі реального часу просто на ходу за допомогою телематичної технології AFS Connect, вбудованої в нові моделі Magnum. Таким чином, нові трактори дозволяють власникам та операторам регулювати, управляти, контролювати та передавати дані саме так, як вони хочуть.

AFS Connect базується на перевіреній системі точного землеробства (AFS) від Case IH, але ця технологія вийшла на новий рівень завдяки вдосконаленому комплексу програмно-технічних засобів, включаючи новий дисплей, операційну систему, приймач та повністю оновлене апаратне середовище, що дозволяє переглядати дисплей у дистанційному режимі, дозволяє надавати дистанційну підтримку та багато іншого. Нова технологія міститься в оновленому салоні кабіни, оснащеному новими елементами управління та дисплеями.

 

Неперевершені можливості з'єднання та підтримка


Нові розробки технології Magnum AFS Connect забезпечують двосторонній зв'язок між новим монітором AFS Pro 1200 у кабіні та порталом Case IH AFS Connect, доступним на веб-сайті mycaseih.com. Таким чином, утворюється канал для управління даними, що генеруються тракторами серії Magnum. Це дозволяє керівникам аграрних підприємств точно управляти господарством, автопарком та даними зі свого офісу чи мобільного пристрою, контролюючи поточні операції в полі, інформацію про автопарк, агрономічні дані та інше, при цьому ці дії записуються в режимі реального часу. Безпечна бездротова передача даних означає, що немає необхідності в ручному переміщенні даних за допомогою накопичувачів USB, що виключає ризик їхньої втрати чи пошкодження. Власники та менеджери господарств також можуть вільно обмінюватися вибраними агрономічними даними зі своїми партнерами, наприклад, агрономами, а робочими даними трактора — зі своїм дилером з метою локалізації проблем з обслуговуванням чи експлуатацією та забезпечення максимально продуктивного використання техніки. 

Технологія AFS Connect також дозволяє дистанційно переглядати робочий екран AFS трактора власниками господарства, менеджерами та, за наявності відповідного дозволу, дилерами, що здійснюють підтримку свого обладнання: при цьому дилер отримує той самий вигляд екрана, який оператор бачить на своєму моніторі AFS Pro 1200 в кабіні. Таким чином можна визначити проблеми та достеменно з'ясувати, чим вони викликані та як їх можна вирішити. За наявності згоди користувачів дилери також можуть здійснювати дистанційну сервісну підтримку задля своєчасного визначення потреби техніки в технічному обслуговуванні та, в разі потреби, з'ясування типів та номерів деталей, які необхідно взяти з собою перед виїздом на обслуговування машини.

 

Три основні компоненти в основі нової технології


Система AFS Connect нової серії Magnum формується сукупністю трьох основних компонентів: терміналу оператора з монітором AFS Pro 1200, операційної системи AFS Vision Pro та супутникового приймача AFS Vector Pro. Ці елементи дозволяють користувачам на власний розсуд налаштувати управління трактором та роботу систем точного землеробства.

Новий монітор AFS Pro 1200 використовує операційну систему AFS Vision Pro, що дозволяє налаштувати трактор відповідно до вподобань оператора. Окрім можливості роботи за допомогою сенсорного екрану можна скористатися програмованими гарячими клавішами, які дозволяють без зусиль отримати доступ до певних функцій під час руху в полі.

Три елементи AFS Connect разом забезпечують безперебійний зв'язок між власником трактора, оператором і, з дозволу власника, третіми сторонами, наприклад, дилером або агрономом господарства. За допомогою дистанційного перегляду екрану дилери зможуть допомогти у вирішенні робочих проблем в режимі реального часу, тоді як двостороння бездротова передача даних означає, наприклад, що карту-завдання регулювання норм внесення можна бездротово відправити на трактор для налаштування внесення насіння або добрив. Все це заощаджує час, гроші та знижує ризики, усуваючи потребу в передачі даних особисто, вручну або через накопичувач USB.

 

Нові рівні комфорту в кабіні та простота експлуатації

 

Салон кабіни тракторів Magnum було допрацювано та вдосконалено, аби створити якісно нове середовище оператора. Оператори і надалі матимуть змогу користуватися вже знайомим їм обладнанням Case IH, таким як інформаційні монітори на стійках та Multicontroller, а органи управління на підлокітнику були збережені, проте зазнали певних змін. «Головною метою розробки нових функцій управління та відображення даних у новому Magnum за допомогою технології AFS Connect було підвищення інтуїтивності управління», — говорить Ганс-Вернер Едер, менеджер Case IH з маркетингу лінійки Magnum в Європі.

«Тепер новий підлокітник Multicontroller має чотири кнопки, які можна налаштувати на новому джойстику Multicontroller, ще чотири на підлокітнику, плюс енкодер, який необхідно натиснути та повернути для швидкого вибору функцій на моніторі AFS 1200, а також ексклюзивні перемикачі гідророзподільників, які можна індивідуально конфігурувати. Всі ці елементи дозволяють операторам налаштувати трактор саме так, як вони цього бажають. Основні робочі дані трактора, наприклад, рівень палива та температуру охолоджувальної рідини, можна швидко переглянути на новому компактному моніторі зі смарт-екраном VIS2 на правій передній стійці кабіни, що замінює колишні окремі монітори на стійках».

Щоб підвищити комфорт роботи, трактори отримали новий  салон та нове сидіння з 40-градусним поворотом праворуч та 5-градусним поворотом ліворуч. Також було вдосконалено системи обігріву, вентиляції та кондиціонування тракторів. Управління цими функціями здійснюється за допомогою нової системи управління автомобільного типу, вбудованої в облицювання стелі з правого боку кабіни. Збільшено кількість відсіків для зберігання речей та тримачів для чашок, а також портів для заряджання пристроїв та передачі даних, в той час як повністю скляні дверцята без центральної стійки та опціональна комплектація з двірниками покращують видимість. Наступною ексклюзивною функцією є брелок управління доступом з можливістю автоматичного блокування/розблокування дверей та програмованими функціями, а для зручності обслуговування в темну порудоби був додатково встановлений переносний ліхтарик.

Ще однією новинкою на тракторах Magnum є кермове управління із системою Brake-assisted steering, яким можна керувати через HMC II – центр управління розворотом на кінцях гону. Ця функція в основному орієнтована на моделі Rowtrac із задніми гусеницями, але також доступна для колісних тракторів Magnum і допомагає керувати розворотом на кінцях гону, автоматично застосовуючи гальмо на внутрішній задній гусениці або колесі у випадку повороту керма. Ще однією опцією є кермове управління з регулюванням чутливості відгуку, яке встановлюється на тракторах Case IH Optum: воно дозволяє перемикатися між тією чутливістю управління, що необхідна для виконання операцій в полі, та тією, що потрібна для руху по дорозі.

  

Новий вигляд це більше, ніж просто дизайн

Ключовим компонентом рестайлінгу Magnum з використанням технології AFS Connect є новий дизайн передньої частини, що нагадує концепт автономного трактора Case IH. Нова решітка оснащується опціональними світлодіодними фарами. В поєднанні з новим 360-градусним комплектом робочих фар, які мають функцію затримки вимкнення задля безпечного виходу оператора з кабіни, ця конфігурація забезпечує освітлення загальною потужністю понад 35 000 люмен. В носовій частині трактора можна встановити камеру для контролю передньої частини машини та підвищення безпеки руху по дорозі. На моніторі AFS Pro 1200 можна переглядати відео з 4-х камер, причому дві камери є стандартними у комплектації кабіни Luxury. Інші варіанти оснащення кабіни включають датчики контролю тиску в шинах та гідравлічну напівактивну систему підвіски кабіни.

Нові трактори серії Magnum для українського ринку будуть доступні восени 2020 року.

***

Прес-релізи та фото на сайті: http://mediacentre.caseiheurope.com

Case IH це вибір професіоналів, це бренд, який вже понад 175 років використовує набутий досвід в сільськогосподарській промисловості. Величезний асортимент тракторів, комбайнів та прес-підбирачів і всесвітня мережа професійних дилерів гарантують споживачам неперевершений рівень обслуговування та продуктивність, яка відповідає вимогам ХХІ століття. Більш детальну інформацію щодо товарів та послуг компанії Case IH можна знайти на сайті www.caseih.com.

Case IH є брендом компанії CNH Industrial N.V, світового лідера товарів промислового призначення, який зареєстровано на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CNHI) та італійській електронній фондовій біржі Borsa Italiana (MI: CNHI). Більш детальну інформацію про компанію CNH Industrial можна знайти на сайті www.cnhindustrial.com.


Завантажити документ Word