Продукт

Case IH здобуває нагороду ASABE 2020 Innovation за Magnum AFS Connect

13 Січ 2020

Компанія Case IH здобула нагороду за недавно запущений у виробництво Magnum AFS Connect / Magnum AFS Connect пропонує нове середовище оператора та органи управління, які можна індивідуально налаштувати, аби полегшити роботу / Вбудована технологія AFS Connect спрощує управління діяльністю господарства

Американське товариство інженерів сільськогосподарської та біологічної галузі (ASABE) включило інноваційну технологію Case IH в свою щорічну премію AE50 Awards. Щорічно компанії з усього світу подають заявки на участь у цьому конкурсі. Члени журі, що є кваліфікованими експертами з різних країн, вибирають 50 кращих продуктів, що внесли найбільший внесок в розвиток технологій харчової промисловості та сільського господарства. 

Компанія Case IH здобула визнання за трактор серії Magnum AFS Connect, що надає виробникам свободу у виборі способу управління, обробки та передачі інформації про машину та агротехнічних даних. Докорінно вдосконалена система управління, яка дає можливість віддаленого перегляду даних, виконання діагностичних операцій та оновлення програмного забезпечення, — чергове досягнення компанії Case IH в розвитку цифрового та високоточного землеробства.

У Європі Magnum AFS Connect представили пресі на заході Case IH Field Days у вересні 2019 р. у Відні, а перша поява перед широкою публікою відбулася у листопаді минулого року на міжнародній виставці Agritechnica, що проводиться у Гановері кожні два роки. Перші зразки для демонстрації та передачі клієнтам будуть доступні в Європі в середині 2020 р.

 

Magnum AFS Connect

Асортимент для європейського ринку включає наступні моделі: Magnum 310, Magnum 340, Magnum 380 та Magnum 400 з максимальною потужністю: 382, 409 та 435 к.с. відповідно. Всі моделі оснащені 8,7-літровим шестициліндровими двигунами FPT Industrial Cursor 9 із турбонаддуванням та проміжним охолодженням. Нова модель Magnum 400 доступна лише з трансмісією 21/5 PowerDrive, яка пропонує швидкості 40 та 50 км/год при знижених обертах двигуна. Моделі 380 та 400 також можна замовити в конфігурації Rowtrac із задніми гусеницями.

В усіх моделях кабіна була суттєво вдосконалена. З'явилися нові повнорозмірні двері та опціональний вхід без ключів. Щоб полегшити роботу операторів, було внесено зміни в конструкцію органів управління багатофункціонального підлокітника та дисплею AFS. Основні органи управління можна налаштувати відповідно до потреб оператора або відповідно до завдання. Тепер доступні варіанти оснащення включають кермове управління із системою  Brake Assisted Steering як для колісних, так і для гусеничних моделей Rowtrac (в стандартній комплектації), що допомагає управляти входженням в поворот шляхом автоматичного задіяння гальма на внутрішній задній гусениці або колесі, а також пропорційне кермове управління, яке дозволяє змінювати чутливість відгуку керма як під час польових робіт, так і при пересуванні по дорозі..

Технологічні нововведення включають двосторонній зв'язок між новим дисплеєм AFS Pro 1200 у кабіні та порталом телематики Case IH AFS Connect, доступним на веб-сайті mycaseih.com. Це дозволяє менеджерам господарств точно керувати господарством, автопарком та даними зі свого офісу чи мобільного пристрою, відслідковуючи виконання поточних операцій в полі, інформацію про парк техніки, агрономічні дані та інше, при цьому ці дії записуються в режимі реального часу.


Завантажити PDF