Бренд

Case IH Magnum встановлює нові рекорди з висіву

23 Чер 2014

Успішний тандем:

 • Case IH Magnum 340 і Väderstad Tempo встановлюють новий рекорд з висіву соняшника
 • 306 гектарів було засіяно за 24 години точної сівби на високій швидкості
 • Magnum показує високу надійність та прекрасні експлуатаційні характеристики

Професійні фермери повинні знати, що можуть розраховувати на те, що їхні трактори покажуть високу потужність, продуктивність та економічність за будь-яких обставин. В 2014 році, у сезон посіву соняшнику, Case IH Magnum ще раз продемонстрував, що його заслужено вважають надзвичайно потужним агрегатом з високим рівнем надійності: Case IH Magnum 340 разом із Väderstad Tempo були задіяні в 24-годинному марафоні висівання на угіддях Agrotrade Estate поблизу міста Плевен, що на північ від Софії, Болгарія. Організований компанією Titan Machinery, офіційним імпортером Case IH на теренах Болгарії, цей рекорд ще раз підтвердив прекрасні експлуатаційні характеристики Magnum.

«Щоб за 24 години обробити 306 гектарів, необхідно працювати на швидкості майже 20 км/год протягом усього періоду обробітку, а це надзвичайно важке завдання як для людини, так і для машини, – заявив Васіле Мораріу, фахівець у галузі обробки ґрунту компанії Case IH. – Незважаючи на це, вибрати Magnum 340 для рекорду було досить легко, оскільки даний агрегат є дуже надійним, потужним і неодноразово перевіреним на практиці. Сотні тракторів Magnum з року в рік задіюються в культивації тисяч гектарів болгарської землі. Потрібно було лише почати», – з посмішкою додав Мораріу.

Точність – це ключ до успіху
Щоб знизити рівень навантаження і забезпечити найкращі умови для роботи оператора, під час вдалого марафону було використано покращену систему обробки ґрунту Case IH. «Трактор було обладнано монітором AFS AccuGuide й сенсорним екраном AFS Pro 700, а також забезпечено сигналами корекції базової станції, – пояснив Джордж Стенсон, бізнес-менеджер компанії Case IH на Балканах. – Дана система забезпечила безперебійну роботу протягом 24 годин. А завдяки злагодженій роботі професійної команди ця подія стала справді видатною”, – сказав він.

Основні дані:

 • Трактор: Case IH Magnum 340
 • Сівалка: дванадцятирядна Väderstad Tempo
 • ​Система GPS-навігації: AFS AccuGuide із RTK
 • Період часу: 24 год.
 • Площа: 306 га
 • Продуктивність: 12.75 га/год.
 • Швидкість: 19 км/год.
 • Паливо: 3,5 л/га (середні показники)

Професійні дилери для професійних фермерів
Партнерство між Case IH і Titan Machinery було процвітаючим й успішним починаючи з 1980 року. Для їх клієнтів у Східній Європі точний обробіток великих площ на високій швидкості є повсякденним завданням. Тому такий рекорд є вагомим аргументом, що в подальшому поліпшить репутацію Case IH, як виробників обладнання найвищої якості, та Titan Machinery, як професійного дилера для професійних фермерів.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF