Продукт

Case IH Magnum 380 CVX отримав нагороду

19 Лис 2014

​Інноваційні трактори Case IH були відзначені на виставці EIMA International в м. Болонья Журі експертів оцінило технологічні здобутки Case IH нагородою

За результатами складного відбірного процесу, який завершився сьогодні фінальним змаганням з сімома іншими учасниками, Case IH Magnum 380 CVX був визнаний “Трактором року 2015” на EIMA International, Міжнародній виставці  сільськогосподарської техніки та обладнання в м. Болонья. Нагорода «Трактор року» існує з 1998 року та є престижним призом, який відзначає видатні технологічні досягнення в сільськогосподарському машинобудуванні. Переможець конкурсу - Magnum 380 CVX – був обраний 23 незалежними журналістами сільськогосподарських видань з 23 країн Європи. “Я надзвичайно пишаюсь тим, що сьогодні маю змогу представляти тут Case IH та отримати винагороду “Трактор року 2015” за Magnum 380 CVX”, - сказав на церемонії нагородження Метью Фостер, Віце-президент Case IH Europe, який опікується регіонами Європи, Африки та Близького Сходу.

Починаючи з 1987 року, коли серія Magnum була запущена у серійне виробництво, конструктори Case IH невпинно вдосконалювали ці трактори, поступово підвищували їхню ефективність та продуктивність, зменшували споживання палива та обсяги викидів, поліпшували комфорт оператора та забезпечували високу віддачу капіталовкладень своїх власників. “27 років роботи тракторів Magnum – це 27 років схвалення найбільш вимогливими випробувачами техніки – фермерами.

Протягом змагання компанія Case IH продемонструвала та презентувала журі ті якості, завдяки яким Magnum 380 CVX є незамінним рішенням для наших покупців та фермерів не тільки Європи, але й решти світу. До числа цих характеристик входить безступінчаста трансмісія CVX, зручна багатофункціональна рукоятка керування, новий пакет світлодіодних приладів освітлення, а також, звичайно, інноваційний винахід “Rowtrac”, який забезпечує трактору всі переваги гусеничного ходу і одночасно мінімізує негативний вплив на ґрунт, притаманний для колісних тракторів. Я надзвичайно задоволений тим, що всі ці рішення сьогодні здобули винагороду «Трактор року 2015», - підсумував пан Фостер.

  • TOTY
  • TOTY
  • TOTY
  • TOTY


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF