Бренд

Case IH на Agri and Food Export Forum

12 Лют 2015

12-13 лютого 2015 року в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України разом із Європейським Банком Реконструкції та Розвитку відбувся «Agri & Food Export Forum 2015». Форум зібрав у своєму колі ключових гравців сектору АПК для обговорення практичних рішень щодо виходу на ринки ЄС.

«Метою проведення Форуму є оновлення ефективної взаємодії між усіма професіоналами на ринку, а також між бізнесом та урядом в цілому, для встановлення і розвитку ділових зв'язків в такій найважливішій галузі економіки. Ми впевнені, що цей захід надасть багатьом експортерам найкращі можливості для фінансування їхнього бізнесу міжнародними банками», – зазначила Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

Доповідачами Форуму виступили Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України, Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції та багато інших.

Серед основних тем для обговорення – міжнародний досвід інших країн, фінансування українських експортерів від МФО та комерційних банків, побудова експортної стратегії, практичний інструментарій для успішного виходу на високо конкурентні ринки та ін.

Генеральним партнером заходу виступила компанія Case IH. На форумі з привітальним словом виступив Василь Шуба, бізнес-менеджер Case IH в Україні та Молдові. Катерина Безсудна, менеджер з роздрібного фінансування CNHi CAPITAL, представила умови фінансової програми з придбання техніки Case IH в Україні. Компанія Case IH завжди рада підтримувати заходи подібного рівня в Україні.

  • Agri Forum
  • Agri Forum
  • Agri Forum


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF