Бренд

Case IH приймає спеціалістів КЕРНЕЛ на навчанні в Австрії

18 Лют 2015

​З 9 по 13 лютого 2015 року сервісні спеціалісти компанії КЕРНЕЛ пройшли навчання в головному європейському офісі Case IH в Австрії, в місті Санкт Валентин. Тренінг був присвячений флагману Case IH, трактору Magnum 340, який відмінно зарекомендував себе як на українському ринку так і в усьому світі. Тренінг був розрахований на професійну аудиторію, яка вже має серйозний досвід та рівень компетенцій в експлуатації техніки Case IH.
За час навчання спеціалісти КЕРНЕЛ поглиблено розглянули питання гідравліки, автоматики, електрики та електроніки, систем двигуна та трансмісії, а також технічного обслуговування та експлуатації трактора Magnum 340. Безпосередньо в окремій майстерні змогли на практиці закріпити отримані та вже набуті навички. Тренінг закінчився перевіркою отриманих знань та проходженням відповідних тестів.
В цілому поїздка співробітників КЕРНЕЛ до головного офісу Case IH була вдалою, насиченою корисною інформацією, новими враженнями від австрійських міст та позитивним настроєм всіх учасників групи.
Проведений захід ще раз довів, що подібні програми вкрай потрібні та мають величезне значення для всіх сторін, як учасників так і організаторів. Отриманий досвід значно сприяв ефективному діалогу між професійними користувачами техніки та представниками бренду Case IH, що в майбутньому обов’язково приведе до плідної співпраці та нових спільних проектів.

  • Case IH
  • Case IH


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF