Продукт

Друга престижна нагорода нової серії Magnum 380 CVX

26 Лют 2015

​Інноваційний трактор Magnum 380 CVX від Case IH було відзначено нагородою «Машина року 2015» на виставці SIMA в Парижі / Невдовзі після успіху на виставці EIMA 2014 професійне журі видання «Terre-net» відзначило технологічні здобутки / ефективний захист ґрунту та високу ефективність Magnum Rowtrac.

Невдовзі після отримання нагороди «Трактор року» на виставці EIMA в Болоньї минулої осені Magnum 380 CVX Case IH також був визнаний «Машиною року 2015» на виставці SIMA в Парижі. «Звичайно, ми пишаємось цим подвійним успіхом: рідко трапляється, щоб одна й та сама машина отримала ці дві нагороди поспіль», - сказав Андреас Клаузер, Президент Сase IH, на церемонії нагородження SIMA.

«Машина року» - це престижна нагорода, започаткована в 1997 році, яка відзначає видатні технологічні досягнення в сфері сільськогосподарського машинобудування. Лауреатом нагороди в 2015 році став Magnum 380 CVX, що був обраний 19 незалежними журналістами з сільськогосподарських видань з різних країн Європи. Перелік інноваційних продуктів включав в себе 94 позиції в 17 різних категоріях,  трактор Magnum 380 CVX від Case IH був відзначений в сегменті машин потужністю від 280 до 400 к.с.

Вражаючі результати постійного прагнення до інновацій
«Серія Magnum від Case IH була започаткована в 1987 році і з тих пір постійно вдосконалювалась, крок за кроком підвищуючи потужність та продуктивність, зменшуючи споживання палива та обсяги викидів, підвищуючи комфорт оператора і таким чином забезпечуючи найвищу віддачу капіталовкладень своїх власників», - сказав маркетинг директор Ден Стюарт. «Без перебільшення можна сказати, що 27 років еволюції тракторів Magnum – і дві таких нагороди наприкінці цього терміну – дають цілком чітке уявлення про досягнення наших інженерів. А 27 років успіху тракторів Magnum – це також і 27 років визнання найвимогливішими випробувачами техніки в роботі на найскладніших полях, тобто, фермерами та їх підрядниками в їх щоденній роботі», - підкреслив Стюарт.

Новий Magnum 380 CVX оснащений безступінчастою трансмісією CVX, зручним у використанні мультиконтролером управління, новими пакетами світлодіодного освітлення та, звичайно, інноваційною опцією «Rowtrac», яка забезпечує переваги гусеничного ходу в плані ефективної передачі потужності до землі, але при цьому характеризується набагато нижчим негативним впливом на ґрунт, ніж будь-які інші гусеничні трактори до цього. «Отримання таких нагород двічі – незадовго до та впродовж Міжнародного року ґрунтів (http://www.fao.org/soils-2015/en/) – демонструє, що наше інноваційне мислення та комплексний підхід справді цінуються спеціалістами, які добре орієнтуються у викликах сьогодення, трендах та новинках сільськогосподарського машинобудування. Ми щасливі, що всі ці здобутки були удостоєні нагороди «Машина року 2015», - завершив Андреас Клаузер.

  • MOTY 2015
  • MOTY 2015


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF