Продукт

Навчання з систем точного землеробства AFS для дилерської мережі Case IH

17 Лип 2015

З 15 по 17 липня 2015 року на території дилерського центру Новофарм в смт Нові Санжари Полтавської області спеціалістами Case IH було проведено навчання з систем точного землеробства AFS для дилерської мережі  Case IH в Україні та Молдові.
 
Спеціалісти дилерів протягом трьох днів розглядали теоретичні та практичні аспекти систем точного землеробства AFS. В аудиторії слухачі прослухали доповіді та розглянули принципи роботи глобальних навігаційних систем та сигналів корекції.
В ході практичних занять учасники мали змогу провести установку, калібрування, використання та діагностику систем автоматичного водіння Autopilot, EZ Pilot на тракторах Case IH Puma 155 та Magnum 340. Також на обприскувачі Patriot 3330 учасники тренінгу навчились налаштовувати систему контролю управління внесенням та автоматичного відключення секцій. Окремо в рамках теоретичного курсу слухачі детально розібрали принципи роботи AIM Command в обприскувачі та переваги над звичайною системою управління виливом.
Під час тренінгу 18 представників дилерів Case IH в Україні та Молдові пройшли поглибленні курси та отримали необхідні знання для надання якісних послуг. Кожен учасник отримав відповідний сертифікат, який засвідчує успішне проходження навчальної програми.

Як відомо, системи точного землеробства представляють найпрогресивнішу ланку сільського господарства вже більше десяти років. Даний навчальний захід був вкрай необхідний для кожного дилера Case IH, так як був спрямований на поглиблення навичок та підвищення кваліфікації з систем AFS. Ми впевнені, що вже найближчим часом користувачі обладнання Case IH відчують підвищений рівень обслуговування та якість послуг від наших спеціалістів.

  • Навчання AFS
  • Навчання AFS


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF