Бренд

Надійні східноєвропейські партнери

01 Лют 2016

Case IH та Titan Machinery пожинають плоди успішного партнерства у Східній Європі.
Ще в 2012 році компанія Titan Machinery вийшла за межі ринку Північної Америки та створила власні підрозділи в Румунії, Сербії, Болгарії та Україні. Адаптація бізнес-підходів Titan Machinery, а саме перевіреної “Робочої моделі Titan” до розмаїття східноєвропейських культур зіткнулася з певними викликами, але зрештою всі ускладнення були подолані і знайдені потрібні рішення, завдяки чому вдалося створити потужну і навіть ще більш орієнтовану на клієнта систему, яка забезпечує суттєву підтримку сільськогосподарському сектору.

На виставці Agritechnica 2015 це стратегічне партнерство зміцніло ще більше, коли Андреас Клаузер, Президент бренду Case IH, та Гаральд Бойтленер, комерційний директор регіону Східна Європа, Балкани та Україна зустрілись з Крістіаном Міттердорфером, керуючим директором Titan Machinery Europe.

Самовіддана команда завжди була активною на ринку, а зараз Titan зробив стратегічний крок, який дозволить йому ще більше зосередитись на потребах клієнта. Він створив Європейський операційний центр (ЄОЦ), призначений для керування спільними ресурсами адміністрування, закупівель, юридичного забезпечення, управління кадрами, бухгалтерії, фінансів та IT. Андреас Клаузер додав: “Така централізована стратегія дозволяє звільнити ринки від великої кількості адміністративних завдань та дає співробітникам змогу зосередитися виключно на клієнтах, при цьому зберігаючи найкращу адміністративну підтримку, в якій компанія Case IH завжди була неперевершеною”.

В Румунії темпи зростання обсягів роздрібної торгівлі значно перевищили заплановані показники. “Для того, щоб зміцнити нашу присутність на ринку країни, ми розширили наш асортимент, додавши серію телескопічних навантажувачів Case IH Farmlift та однопрохідних глибокорозпушувачів Case IH Ecolo-Tiger”, - додав пан Бойтленер. Також готуються до відкриття нові роздрібні магазини в Крайовій та Слобозії, обидва міста були обрані на прохання клієнтів. В той час, коли багато постачальників обладнання реструктурують свій бізнес, наш підхід простий: ми стабільніші та сильніші, ніж будь-коли, ми розширюємо свій бізнес та прагнемо повністю задовольнити потреби наших клієнтів в новому році.

Схожа ситуація склалася в Болгарії, де зростання обсягів роздрібної торгівлі також суттєво перевищило очікування, внаслідок чого складські запаси техніки значно зменшились. З огляду на нещодавню хвилю субсидій ЄС багато клієнтів змогли заощадити кошти для подальшого інвестування у свої підприємства та оновлення парку техніки, завдяки чому утворилась ситуація, в якій виграють всі учасники галузі.

В Сербії ми завершили 2014 рік в якості лідера ринку (серед західних виробників тракторів) і в 2015 році намагаємось повторити це досягнення вдруге поспіль. Наша команда повністю мотивована, завдяки чому нам вдалося досягти надзвичайних результатів впродовж останніх 24 місяців та суттєво зміцнити свої позиції в секторі професійної сільськогосподарської техніки.  “Ключовим моментом в 2015 році стало розширення асортименту Case IH із запуском нової моделі Case IH Farmall C 55, орієнтованої на невеликих виробників”, - зазначив пан Бойтленер. В 2015 році також було встановлено рекорд із кількості доставок збиральних комбайнів Axial-Flow, що здобули популярність по всій країні завдяки своїй продуктивності, простоті та неперевершеній якості зерна.

Україна демонструє помітні ознаки відновлення в галузі важкої техніки, а показники закупівель зростають. “Незважаючи на те, що Україна залишається найбільш вразливим ринком”, - зауважив Крістіан Міттердорфер, - “ми розширили нашу присутність в 2015 році, відкривши новий філіал в Білій Церкві під Києвом, а в 2016 році плануємо також інвестувати у створення двох додаткових підрозділів у Чернігові та Житомирі.”

Андреас Клаузер: “Наша зустріч тут, на виставці Agritechnica 2015, дала чітко зрозуміти, що ми готові та прагнемо забезпечити всі потреби наших клієнтів у 2016 році.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF