Продукт

Чотири нагороди Case IH на виставці Fieragricola 2016

08 Лют 2016

Case IH справила неабияке враження на 112-ій Міжнародній виставці сільськогосподарських технологій у Вероні, що відбувалась з 3 по 6 лютого 2016 року.  Компанія представила повну лінійку тракторів та комбайнів, обладнаних найсучаснішими технологіями на основі систем точного землеробства AFS, тому відвідувачів біля стенду Case IH не бракувало.

Зіркою виставки став флагман останньої лінійки - Optum CVX. Завдяки своїй інноваційній та сучасній конструкції його потужність перевищує 300 к.с. при збереженні тих самих компактних розмірів, що повністю задовольняє потреби великих фермерських господарств Європи.

Не менше враження справив Magnum 380 CVX Rowtrac, який ідеально суміщає в собі високу тягову потужність, ідеальне зчеплення з ґрунтом та маневреність завдяки своїй унікальній конструкції.

Також увагу привернула оновлена в 2016 році серія комбайнів Axial-Flow 140 із системою XFlow Cleaning. Завдяки великій кількості вдосконалень, внесених до конструкції нової версії, вона може похизуватись більш високою потужністю, котра забезпечує ще більшу продуктивність та якість зерна.

Серед багатьох ініціатив, організованих в рамках виставки Fieragricola, також була нова Нагорода за Технічні Інновації, започаткована спільно з журналом “Informatore Agrario”.  На розгляд журі виробниками було представлено більше 130 конкурсантів.  З них 49 було відзначено нагородами - 1, 2 або 3 зірки - відповідно до важливості та впливу інновації.

Компанія Case IH здобула чотири 2* нагороди за наступні інновації: технологія Magnum Rowtrac, система очищення Axial-Flow XFlow, передній двошвидкісний ВВП на Optum CVX  та нова гальмівна система двигуна Optum CVX. 

"Ці нагороди підтверджують незмінне прагнення до інновацій, що завжди притаманне продукції Case IH, та демонструють визнання нашої високопродуктивної техніки в сільськогосподарській галузі", - зазначив Метью Фостер, Віце-президент Case IH.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF