Бренд

Новий дилерський центр Case IH у Тернополі

24 Бер 2016

​24 березня 2016 року офіційний дилер Case IH, компанія НОВОФАРМ, відкрила новий дилерський центр в Тернопільській області. Місцезнаходження нового центру – с. Смиківці, Тернопільської області.

Незважаючи на прохолодну погоду, церемонія відкриття пройшла в надзвичайно теплій атмосфері. Офіційне вітальне слово мали директор компанії НОВОФАРМ, Ольга Кривенко, та бізнес-менеджер Case IH в Україні та Молдові, Юрій Єгоров. Відтепер в новому центрі Case IH кожен аграрій в Тернопільській області безпосередньо може отримати весь спектр послуг з придбання та обслуговування техніки Case IH. Крім того, в центрі знаходиться склад запасних частин на загальну суму 6 млн. грн. для надання необхідної підтримки тернопільським фермерам в максимально оперативні строки та запобігання простою техніки Case IH.

Після перерізання стрічки гостям було проведено презентацію про компанію НОВОФАРМ, оглядову екскурсію по основних зонах дилерського центру: офісу продажів, складських приміщеннях та сервісній майстерні. На завершення заходу для відвідувачів продукт менеджер Case IH Анатолій Мацюк провів презентацію трактора Maxxum 125, перспективного продукту, для українського ринку, який останнім часом набуває стрімкого успіху серед наших фермерів.

Компанія НОВОФАРМ вже має дилерські центри в Полтавській та Хмельницькій областях. Відкриття офісу в Тернополі – це черговий щабель в реалізації довгострокової стратегії дилера. Компанія НОВОФАРМ за останній рік пережила суттєві організаційні та структурні зміни. І зараз з новим керівництвом, новими підходами та баченням подальшого розвитку НОВОФАРМ має амбітні плани на майбутнє.  Case IH вітає свого дилера з відкриттям нового центру та бажає подальших успіхів у підтримці фермерів, дійсних та майбутніх користувачів техніки Case IH в Західній Україні.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF