Продукт

Придбання 10 тракторів Quadtrac 500 від Case IH в Україні

07 Кві 2016

7 квітня 2016 року на території Тернопільщини в м. Хоростків зібралися представники української компанії  «МРІЯ Агрохолдинг» та Case IH з нагоди презентації нової сільськогосподарської техніки, яку нещодавно придбав агрохолдинг.

П’ять із десяти тракторів Case IH Quadtrac 500 були представлені на автобазі «МРІЇ» у Хоросткові. Решта техніки вже почала працювати у полях. Презентація проходила в рамках прес-дня. Журналісти мали змогу поспілкуватись з учасниками прес-заходу спершу на автобазі, а потім на полі. Бажаючим навіть була запропонована можливість покататися на тракторі.

Віктор Кухарчук, операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг»: «Одним із найважливіших завдань для компанії у 2015 році стало відновлення парку сільськогосподарської техніки. Завдяки поповненню робочого капіталу з боку кредиторів  на 25 млн дол. влітку минулого року ми здійснили першу велику закупівлю техніки на суму 1,5 млн доларів. У грудні 2015 ми уклали угоду з офіційним дилером Case IH –«Торговий дім “Агроальянс”» – на придбання 10 нових гусеничних тракторів Case IH Quadtrac 500 загальною вартістю 3,2 млн дол. Закупівля здійснюється частково на умовах лізингу терміном на 23 місяці. Презентовані сьогодні трактори – це перша потужна інвестиція цього року».

Анатолій Мацюк, продукт-менеджер по тракторах та причіпному обладнанню Case IH зазначив, що трактори Quadtrac є унікальними в своєму класі. «Вони мають найбільшу площу контакту та найменший тиск на ґрунт, забезпечують найвищу прохідність та дозволяють раніше виходити в поле. За рахунок конструкції з чотирьох незалежних гусениць тиск на ґрунт становить всього 500 г на см2. Взагалі, Quadtrac – це гусеничний трактор, який з’явився в арсеналі техніки Case IH майже 20 років тому.  Що свідчить про те, що наша технологія дійсно вивірена часом та багатьма роками практичного досвіду. Купуючи трактори Quadtrac, клієнт отримав від нас не тільки найдосконаліший продукт, але і гарантію сучасної технічної, технологічної та агрономічної підтримки. Ці трактори є частиною повного циклу сучасної ґрунтообробки. Наші спеціалісти вже працюють над тим, як зробити ефективність клієнта вищою, подолати ущільнення, забезпечити врожайність на 15-20% вищу, ніж це було раніше. Для нас важливо те, що для «МРІЇ» Case IH дійсно став партнером».

«Придбані трактори – один з найкращих варіантів сільськогосподарської техніки на сьогоднішній день. Вони вигідно відрізняються тим, що вони на гусеницях, а не на колесах, тобто в них менша ширина, краще зчеплення, нижче розташований центр ваги. Ми почали вже використовувати їх у тих районах, де переважає горбиста місцевість, є багато схилів, відповідно, звичайним тракторам на колесах там справлятись було б набагато важче» - додав до аргументів придбання техніки пан Кухарчук.

Віктор Черняк, директор представництва «Агроальянс», офіційного дилера техніки Case IH в Україні, відмітив, що компанія виступила не лише як постачальник тракторів, але й як фінансовий партнер, надавши власну лізингову програму для реалізації цього контракту. «Компанія «Агроальянс» успішно займається продажами та обслуговуванням сільськогосподарської техніки вже протягом 15 років, - підкреслив пан Черняк. – Широке покриття території України сервісною службою дозволяє здійснювати обслуговування техніки у максимально стислі строки, що є важливим критерієм при виборі постачальника».

Щиро віримо, що трактори Quadtrac 500 працюватимуть без збоїв та перепон і допоможуть її власнику робити свою справу ефективно, швидко і в заплановані строки.

  • Фотозвіт з Прес-дня
  • Фотозвіт з Прес-дня
  • Фотозвіт з Прес-дня
  • Фотозвіт з Прес-дня
  • Фотозвіт з Прес-дня
  • Фотозвіт з Прес-дня


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF