Бренд

Case IH на конференції «Системи землеробства 2016»

01 Чер 2016

​На початку червня 2016 року пройшла вже традиційна для українських аграріїв конференція «Системи землеробства», присвячена роботі з ґрунтом як з основним засобом виробництва. Учасниками конференції стали понад сто спеціалістів агрономічного профілю з різних областей України – директори, керівники агрономічних та інженерних служб господарств, фермери, представники компаній-постачальників, науковці.

В перший «теоретичний» день, продукт-маркетинг менеджер Case IH, Анатолій Мацюк, представив доповідь «Технології для боротьби з ущільненням ґрунту», розкривши основні переваги дискового глибокорозпушувача від Case IH, агрегата Ecolo-Tiger 870. В другий день роботу нашого агрегата було продемонстровано на полях агрофірми «Колос» у Сквирському районі Київської області. Особливістю виступу компанії Case IH була демонстрація нового для українського ринку трактора Magnum Rowtrac 380 CVT, який працював в тандемі з Ecolo-Tiger 870.

Аграрії вже звикли приїздити на цей форум для обміну думками й досвідом, тому ця конференція завжди є інформаційно насиченою і корисною. Агрофірма «Колос» не лише надала свої поля для проведення практичного показу машин, а й поділилася власними напрацюваннями в галузі селекції і насінництва, виробництва і застосування органічних добрив, оптимізації сівозмін і обробітку ґрунту. Компанія Case IH вдячна організатору за підготовку та проведення чергового успішного заходу. Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF