Бренд

Новий офіс Case IH в Житомирі

07 Чер 2016

​7 червня 2016 року відбулось офіційне відкриття нового дилерського центру Case IH компанією Titan Machinery Ukraine в Житомирі.
Дилерська мережа Case IH в Україні відтепер може похвалитися ще одним центром, створеним за всіма стандартами нашого червоного бренду. Демонстраційний майданчик для вибору та огляду техніки, запасні частини та сервісне обслуговування – всі ці опції аграрії Житомирщини тепер можуть отримати безпосередньо в себе на території. Компанія Titan Machinery Ukraine організувала відкриття центру, як завжди, на найвищому рівні. Більше ста гостей відвідали захід та привітали дилера Case IH з новим щаблем розвитку та етапом в історії діяльності в Україні.
Гості долучилися не лише до урочистої церемонії відкриття з перерізуванням червоної стрічки. Поряд з дилерським центром відразу ж після урочистостей відбулась демонстрація флагманських рішень Case IH на українському ринку. Зокрема, відвідувачі побачили в роботі Magnum 370 CVX, оновлений Magnum 340, дисковий глибокорозпушувач Ecolo-Tiger 870, пневматичний посівний комплекс SDX 30, самохідний обприскувач Patriot 3330 з системою AIM Command, культиватор True-Tandem 330 Turbo, дискову борону True-Tandem 370. Традиційно свято закінчилось святковим фуршетом та веселим розіграшом призів.
Щиро сподіваємось на успішну роботу нового центру Case IH! Чекаємо на аграріїв Житомирщини на новому майданчику Case IH. Спеціалісти центру з продажів, сервісу та запасних частин завжди готові надати необхідні консультації, допомогти та підібрати необхідну машину для потреб вашого господарства.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF