Бренд

Молдавська делегація на заводі в Сан Валентині

15 Чер 2016

​15 червня 2016 року завод в Сан Валентині відвідала молдавська делегація клієнтів Case IH. Офіційний дилер Case IH в Молдові, компанія Agroprofi, організувала поїздку в Австрію для 20 своїх клієнтів - користувачів техніки Case IH. Як відомо, на території Австрії в маленькому містечку Сан Валентин знаходиться завод з виробництва тракторів Puma, Maxxum і Optum. На сьогоднішній день саме ці трактори викликають значний інтерес на молдавському ринку.

Протягом візиту в Сан Валентин для гостей було організовано тур по заводу і його виробничих площах. Учасники також відвідали оглядовий майданчик і побачили з висоти роботу окремих підрозділів. Відвідування особливого кінотеатру і перегляд серії відео, присвячених техніці Case IH, завершили першу «теоретичну» частину перебування на заводі. У другій половині дня гостям був організований тест-драйв тракторів Puma і Maxxum, де кожен учасник безпосередньо міг переконатися в якості і дізнатися особливості конкретних моделей тракторів Case IH.

Для молдавської делегації це був не тільки візит на завод. Гості також подивилися визначні місця австрійської столиці, Відня. Case IH сподівається, що у всіх відвідувачів заходу залишилися приємні враження від самої поїздки, а відвідування заводу стало істотним аргументом для подальшого придбання техніки Case IH в свої господарства.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF