Бренд

Новий дилерський центр Case IH

15 Гру 2016

​15 грудня 2016 року офіційний дилер Case IH, компанія «Агсолко Україна», поблизу міста Луцьк, в с. Липини відкрила новий дилерський центр. Відтепер аграрії західної України мають можливість отримувати повну підтримку з придбання та обслуговування техніки Case IH у своєму регіоні.

На урочистому відкритті прозвучали вітальні слова від керівництва Case IH та «Агсолко Україна». Гостям було продемонстровано основні зони центру: продажі, запасні частини, сервісне обслуговування, зона демонстрації техніки. На майданчику нового комплексу відбулась коротка презентація найбільш актуальних тракторів Case IH для волинського регіону, Puma 210 та Farmall 100 JX. Церемонія традиційно закінчилась святковим фуршетом.

«Агсолко Україна», молода компанія, яка працює на ринку з 2015 року, стала дилером Case IH влітку цього року. В своєму арсеналі компанія має команду професіоналів з тривалим досвідом роботи на аграрному ринку України. Case IH покладає великі надії на співпрацю з новим дилером та активний розвиток продажів та обслуговування техніки Case IH на Волині.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF