Продукт

Case IH та Väderstad б’ють світовий рекорд з висаджування кукурудзи завдяки тріумфу Magnum 380 CVX в Угорщині

14 Кві 2017

Флагман Magnum працює з сівалкою Väderstad Tempo L 16 та обробляє 502,05 гектарів за 24 години / Б’є попередній рекорд у 448,29 гектарів / Для збирання врожаю необхідні товарні культури– агрономічні інструкції повністю дотримані / трансмісія CVX дозволяє швидко та бездоганно точно досягти робочої швидкості при заході на кожний наступний ряд

Компанія Case IH допомогла побити світовий рекорд з площі висаджування кукурудзи протягом 24 годин за допомогою трактора Magnum 380 CVX з 16-рядною сівалкою Väderstad Tempo L, які разом змогли обробити 502,05 гектарів, побивши таким чином попередній рекорд у 448,29 гектарів. Вони працювали в парі на двох полях на заході Угорщини, і під час висіву закладали не тільки насіння, але й також добрива та інсектициди.

Трактор та сівалка висаджували насіння по рядах с проміжками 30 дюймів (76,2 см), завдяки чому покривали 12,19 м за кожний прохід, а бездоганна рівність рядів та точність проходження забезпечувалась системою автоматичного водіння Case IH AccuGuide, яка гарантувала повторювану точність до 2,0 см на швидкостях до 24 км/год за допомогою ексклюзивної мережі корекції сигналу RTK+ від Case IH, що покриває більшу частину території Європи – включаючи всю Угорщину – за допомогою більш ніж 1000 станцій RTK.  Контролер задач ISOBUS на моніторі Case IH AFS Pro 700 дозволяв окремо управляти кожною з 16 висівних секцій сівалки, що дозволило досягти точного і своєчасного вимкнення та увімкнення на поворотних смугах.

Magnum 380 CVX з безступінчастою трансмісією було обрано для участі в спробі встановлення нового рекорду не тільки завдяки його паливній економічності та простоті використання, але й через те, що він здатен швидко прискоритись разом з причіпним обладнання до оптимальної робочої швидкості при виїзді з поворотної смуги на початку кожного наступного проходу. Завдяки швидкості подачі мастила у 221 л/хв від трактора Magnum 380 CVX також забезпечує потужній гідропотік, який гарантує, що вентиляторам сівалки завжди буде вистачати мастила.

Оскільки це була спроба встановлення рекорду, то були чітко дотримані всі агрономічні інструкції, аби забезпечити таке саме неухильне слідування вимогам до висаджування кукурудзи в плані проміжків між закладенням насіння та глибини, яких би притримувався будь-який фермер. Якість роботи під час встановлення рекорду відслідковувалась командою фахівців з Аграрного Університету Святого Іштвана з м. Геделле (Gödöllő University).


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF