Бренд

Case IH бере на себе зобов’язання стати в авангарді майбутнього розвитку цифрових технологій в сільському господарстві

05 Гру 2017

Семінар з цифрового сільського господарства за участі представників європейських установ та інших ключових гравців / Спілкування учасників щодо викликів та можливостей, які пропонують цифрові технології в агросфері

Компанія Case IH публічно зобов’язалась сприяти розвитку цифрового сільського господарства шляхом співпраці з іншими учасниками галузі, аби допомогти фермерам подолати перепони при запровадженні нових технологій в своїй роботі.

На нещодавньому семінарі на тему переходу сільськогосподарського обладнання в Європі у цифровий формат, організованому EURACTIV, передовою незалежною міжнародною медіа-мережею, що спеціалізується на питаннях європейської політики, Віце-президент Case IH в регіоні Європи, Африки та Близького Сходу, Тьєррі Панадеро (Thierry Panadero), говорив про те, як цифрове сільське господарство представляє собою природну еволюцію тих процесів, які розпочала ера точного землеробства.

«Хоча точне землеробство раніше вже дозволило фермерам спростити збір даних, цифрове сільське господарство нині дозволяє їм розширити застосування цих даних та зробити свій бізнес, а також всю галузь землеробства та виробництва продуктів харчування в цілому, більш спрямованими та більш ефективними», - сказав пан Панадеро.

«Як передова компанія в сфері виробництва сільськогосподарського обладнання, ми прагнемо передбачати та випереджати технологічні зміни. Компанія Case IH вже зараз пропонує технології, які відіграють важливу роль в новій захоплюючій ері, і продовжує розробляти багато інших. Ці цифрові технології можуть допомогти фермерам зробити їх господарство більш стійким та ресурсозберігаючим завдяки таким системам як AccuTurn, що автоматизує розвороти на поворотних смугах та мінімізує кількість зон з ущільненим ґрунтом. Таке обладнання підвищує ефективність роботи завдяки більш точному використанню даних, зібраних нашими терміналами Систем точного землеробства, що дозволяють планувати виконання сільськогосподарських робіт та реєструвати рівні врожайності. Вони навіть можуть допомогти сільському господарству стати більш соціально відповідальним завдяки використанню нашого сигналу RTK+, що забезпечує точність між проходженнями до 2,5 см, адже це дає змогу скоротити кількість перекриттів та надмірних внесень добрив, насіння та інших речовин. Крім того, вони можуть гарантувати безпеку даних, автоматизуючи процес їх запису, щоб фермери завжди мали під рукою точні цифри витрат та вартості виробництва, а клієнти були ще більш впевненими в якості продукції, яку вони купують».

Завданнями семінару було сформулювати чітке визначення для «Сільського господарства 4.0» – назви цифрової епохи, що відбувається прямо зараз і є наступним кроком в еволюції сільського господарства після етапів механізації, зеленої революції та точного землеробства, – а також обговорити виклики та можливості таких технологій. Дискусії розгорнулися навколо потенційних рішень, які дозволять подолати перепони у запровадженні цих технологій, а також способів, якими такі виробники як Case IH можуть посприяти цифровій революції в європейському сільському господарстві.

На зустрічі були присутні ключові фігури, зацікавлені у розвитку цифрового землеробства. В їх числі був Луї Маї (Louis Mahy), Керівник дослідницької програми підрозділу науково-дослідницьких робіт та інновацій Генерального Директорату Європейської Комісії з питань сільського господарства та розвитку села; Макс Шульман (Max Schulman), фермер, Голова робочої групи з вирощування злакових культур в КОПА КОДЖЕКА (COPA-COGECA); Іво Хостенс (Ivo Hostens), Технічний директор Європейської асоціації підприємств машинобудування (CEMA), та Муте Шимпф (Mute Schimpf), Голова підрозділу з питань продуктів харчування, сільського господарства та біорізноманіття в європейському представництві міжнародної організації «Друзі Землі».

«Працюючи разом як єдина галузь, ми зможемо допомогти фермерам подолати перешкоди на шляху цифрової трансформації їхнього бізнесу, стати частиною загальноєвропейського плану з підтримки сільськогосподарських інновацій, перенести аналогову техніку в цифрову епоху та гарантувати, що навички та знання тих, хто зайнятий в сільському господарстві, будуть використані найбільш продуктивним чином. Цифрове сільське господарство – це не просто техніка, що використовується в землеробстві, це також люди, які в ньому задіяні».


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF