Бренд

Відкриття нового дилерського центру Case IH у Гуляйполі

07 Гру 2017

7 грудня 2017 року в м. Гуляйполе (Гуляйпільський р-н, Запорізька обл.) за адресою вул. Шевченка, 185 с компанія ТОВ «Торговий дім «Агроальянс» відкрила новий дилершип Case IH.

Перше, що відмітило близько півсотні сільгоспвиробників, які завітали на врочисте відкриття нових потужностей з навколишніх областей, - інший стиль побудови дилерського центру. Дилершип у Гуляйполі виглядає не таким показним, як інші представництва «ТД «Агроальянс», але при цьому він є не менш функціональним та сучасним.
«Даний центр відрізняється від усіх інших, які ми коли-небудь відкривали. Адже це перший об’єкт, що від початку задумувався спочатку як сервісна база, а вже потім як дилерський центр» - відзначив під час офіційного відкриття директор сервісної служби «ТД «Агроальянс» Віктор Пономарчук.
І дійсно: переважну частину площі дилерського центру займають дві великі майстерні, обладнані за всіма сучасними високо технологічними вимогами, в яких кваліфіковані інженери дилерської компанії вестимуть як агрегатний, так і повний ремонт сільськогосподарської техніки Case IH.
Також розташований поруч із ними потужний склад запасних частин. «Тут зроблено все для того, щоб оперативно ремонтувати вживану техніку Case IH та якісно обслуговувати нові моделі. Це і два ремонтних бокси з усім необхідним ремонтним та діагностичним обладнанням, а також кран-балками; і склад, в якому постійно наявні найпопулярніші запчастини в регіоні; і, звичайно, кваліфіковані інженери, які люблять свою роботу та вміють якісно її виконувати», — підкреслив Віктор Пономарчук.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF