Бренд

Case IH та The Climate Corporation започатковують партнерство, покликане забезпечити двостороній обмін даними

28 Лют 2018

Компанія Case IH надасть своїм клієнтам змогу в реальному часі безперебійно обмінюватись  детальними даними техніки з компанією The Climate Corporation задля підвищення продуктивності та ефективності польових робіт.

Case IH та The Climate Corporation, дочірнє підприємство компанії Monsanto, сьогодні оголосили про початок нового партнерства, покликаного розширити та розвинути низку засобів обміну даними, щоб допомогти аграріям з відображенням агротехнічних даних та технологіями прийняття рішень. Компанія Case IH забезпечить клієнтам встановлення двостороннього з’єднання між платформою точного землеробства AFS Connect™ та найкращою в галузі цифровою агроплатформою Climate FieldView™ від Climate Corporation.

«Дана угода поглиблює інтеграцію систем точного землеробства в сільське господарство для клієнтів компанії Case IH», - каже Андреас Клаузер, Президент компанії Case IH.  «Завдяки такому партнерству Case IH зможе надати найкращі інструменти для прийняття рішень та підтримки на основі візуалізації агротехнічних даних та робочих параметрів техніки. Доступ до такої інформації протягом  посівного сезону підвищить продуктивність та прибутковість бізнесу наших клієнтів.
«Вже більше 20 років системи точного землеробства AFS базуються на принципі відкритої архітектури задля спрощення польових робіт та забезпечення гнучкого обміну і користування даними. Ми раді продовжити взятий курс завдяки еволюційним рішенням, прийнятим з метою задоволення потреб наших клієнтів».

Таке партнерство пропонує клієнтам Case IH унікальну функціональність в реальному часі на основі різноманітних робочих даних та параметрів техніки, включаючи агротехнічні інструкції, які можна як отримувати, так і передавати до системи Climate FieldView™ за допомогою платформи AFS Connect. Така інтеграція із системою Climate FieldView™ дозволяє створити один із найоб’ємніших  масивів даних з усіх існуючих на сьогоднішній день. Цей додатковий рівень обміну даними в реальному часі дозволить агробізнесу здійснювати високоточне налаштування та керування робочими операціями в польових умовах, аби ще більше підвищити продуктивність та ефективність експлуатації наявного парку сільськогосподарської техніки.
«Використовуючи Climate FieldView™ та нові функціональні ресурси на основі даних техніки Case IH, що реалізуються в рамках цього партнерства, клієнти Case IH отримають нові  можливості для підвищення ефективності та продуктивності польових робіт завдяки ефективному застосуванню доступних їм даних», - каже Роберт  Земенчик, Головний менеджер з маркетингу AFS компанії Case IH. «Таке партнерство дає новий поштовх нашому багаторічному курсу на впровадження інформаційних технологій в сільському господарстві та підвищення ефективності експлуатації техніки для бренду Case IH та його клієнтів».
Крім переваг для польових робіт, дане партнерство передбачає подальші кроки, які дозволять дилерам ефективно підготувати пропозиції стосовно додаткових інструментів системи Climate FieldView™ задля забезпечення проактивної підтримки своїх клієнтів. Обидві компанії працюють над тим, щоб забезпечити аграріїв можливістю обміну даними техніки з їх місцевими дилерами в реальному часі,  аби клієнти мали змогу отримати ще більш швидку технічну підтримку.
Клієнти, які використовують  систему Climate FieldView™, пропоновану через мережу дилерських представництв Case IH, можуть очікувати на появу додаткового функціоналу для їх додатку Climate FieldView™ Cab протягом 2018 року.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF