Продукт

Case IH поповнює асортимент свого обладнання інноваційним сенсором, призначеним для управління ґрунтообробним обладнанням та зерновими сівалками

27 Лют 2018

Низька витрата пального завдяки автоматичному диференціюванню глибини обробітку / регулювання робочої глибини за допомогою сенсора / підвищена ефективність роботи за рахунок більш рівномірної робочої швидкості / зменшення навантаження на оператора / повністю сумісний з обладнанням стандарту ISOBUS / контролер завдань ISOBUS для ґрунтообробного обладнання

 

Щадний обробіток ґрунтів є основним показником продуктивності в сучасному сільському господарстві та ключовою спеціалізацією компанії Case IH. Поєднання сучасної системи датчиків із перевагами тракторів Case IH дозволяє фермерам суттєво зменшити обсяги матеріалу для внесення, одночасно збільшуючи його ефективність.
На виставці Agritechnica-2015 Topsoil Mapper був представлений в якості першого сенсора ґрунту, призначеного для управління ґрунтообробним обладнанням, та здобув срібну нагороду за інновації від Німецького сільськогосподарського товариства DLG. Технологія дозволяє здійснювати автоматичне управління гідрофікованим ґрунтообробним обладнанням через систему ISOBUS з урахуванням стану ґрунту.
Case IH активно співпрацює із Geoprospectors GmbH, австрійським розробником цієї технології, з метою розширення довготривалого партнерства у сфері розробки сенсорів для аналізу стану ґрунту.
Case IH одночасно здійснює ексклюзивну дистрибуцію продуктів Geoprospectors в Австрії, Бельгії, Болгарії, Франції, Німеччині, Угорщині, Республіці Молдова, Нідерландах, Польщі, Румунії, Швейцарії та Україні.

 

Автоматичне регулювання робочої глибини на основі показань сенсора

Неоднорідність сільськогосподарських ґрунтів вимагає різної глибини їх обробки на ділянках поля, що відрізняються між собою типом ґрунту, його ущільненням та вмістом вологи. Вимірювання цих показників з достатньою точністю та надійністю можливе лише в режимі реального часу, оскільки протягом сезону вони зазнають значних змін.

В ході тривалих проектно-конструкторських робіт австрійська компанія Geoprospectors GmbH розробила систему сенсорів, здатну в режимі реального часу визначати відповідні параметри ґрунту і надсилати дані на комп’ютер ґрунтообробного обладнання, який використовує їх для регулювання робочої глибини. Ці датчики встановлюються в передній частині трактора. Отримані значення вимірювань безпосередньо конвертуються комп’ютером сенсору у команди управління ґрунтообробним обладнанням, після чого надсилаються через шину управління ISOBUS на робочий комп’ютер машини.

«Topsoil Mapper – це перший сенсор ґрунту, що безпосередньо інтегрується в агрегатоване обладнання і здійснює управління ним в режимі реального часу. Таким чином він дозволяє регулювати параметри обробітку ґрунту з урахуванням його поточного стану та погодних умов», - каже  Міхаель Прегесбауер, генеральний директор компанії Geoprospectors GmbH.

 

Перша технологія для ґрунтообробки з повною підтримкою технології ISOBUS

Завдяки Topsoil Mapper дилери компанії Case IH сьогодні пропонують перше у світі повністю інтегроване ISOBUS-сумісне рішення для ґрунтообробного обладнання. Крім датчика, повний пакет системи включає в себе польовий комп’ютер з інтерфейсом ISOBUS з функцією управління агрегатованим обладнанням, призначений для модернізації будь-якого гідрофікованого ґрунтообробного обладнання.
Пристрій Topsoil Mapper доступний для замовлення в якості сенсора або ж спеціального технічного рішення, що встановлюється на передній баласт техніки. Останнє в першу чергу представляє інтерес для ситуацій, коли передня навіска для операцій з обробітку ґрунту передбачає встановлення баластного блоку.
«Для отримання повного схвалення клієнтів надзвичайно важливо, щоб нова система могла підлаштовуватись під існуючі робочі процеси господарства. Ось чому Case IH покладається на сумісність Topsoil Mapper із системою ISOBUS і ставить за  ціль забезпечити своїх клієнтів найкращим рішенням, яке можна ідеально інтегрувати в  їхні існуючі технології», - каже Максиміліан Бірле, керівник напрямку точного землеробства в Німеччині.

 

Орієнтація на ефективність та зручність в експлуатації

Після підключення сенсора та робочого комп’ютера ґрунтообробного агрегату до роз’ємів ISOBUS можна розпочинати роботу.  Система не потребує складного калібрування, а водій обирає одну з доступних програм управління та одразу ж приступає до роботи. Для мілкої та глибокої оранки, а також для безвідвального обробітку ґрунту передбачені стандартні програми. В окремих випадках можливе індивідуальне налаштування параметрів користувача.
Система Topsoil Mapper та комп’ютер агрегатованого обладнання управляються виключно через термінал ISOBUS трактора. Значення робочої глибини реєструються контролером завдань термінала. Для прив’язки показів датчика до географічних координат на карті поточних робіт використовується система GPS.

 

Максимальний обсяг реєстрації даних

До сьогодні карти ґрунтів створювались через окрему операцію. Тепер система Topsoil Mapper дозволяє реєструвати оновлену інформацію про властивості ґрунту під час робочого проходу. Ці дані можна згодом застосовувати для подальшого планування  робіт. Topsoil Mapper можна використовувати на будь-якій стадії вегетації та за будь-яких погодних чи польових умов, завдяки чому він є універсальним інструментом для картографування параметрів ґрунту. Обмін даними здійснюється за допомогою стандартизованих форматів обміну, наприклад, ISOXML або Shape.

 

Ексклюзивна дистрибуція та сервісна підтримка заради якісного партнерства

Будь-яке впровадження нової технології потребує поглиблених консультацій  та підтримки. Ось чому Case IH як ексклюзивний торговий партнер в Австрії, Бельгії, Болгарії, Франції, Німеччині, Угорщині, Республіці Молдова, Нідерландах, Польщі, Румунії, Швейцарії та Україні бере на себе функції виведення продукту на ринок, продажу та сервісного обслуговування Topsoil Mapper. Завдяки своїй широкій роздрібній мережі, що спеціалізується на продуктах точного землеробства в даних країнах, компанія Case IH гарантує усім своїм клієнтам найкращу підтримку, яка дозволить їм швидко скористатися перевагами даної технології.

 

Серйозний крок до збільшення ефективності

Компанія CNHi, пропонуючи своїм клієнтам систему Topsoil Mapper та комплект для модернізації агрегатованого обладнання, надає у їхнє розпорядження цінне рішення, що забезпечує цілу низку переваг. До них належать, наприклад, зниження витрат пального, що означає економію коштів, а також – ресурсозбережна технологія обробітку ґрунту. «Контрольні мітки робочої глибини – це новий напрямок майбутнього розвитку диференційованої обробки полів» – переконаний Максиміліан Бірле.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF